1 izbový byt Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ – PRVÉ BÝVANIE ALEBO VHODNÁ INVESTÍCIA?

0,-€

Štartovací byt alebo rozumné investovanie financií?

Ak ste za prvú alternatívu mali by ste vedieť, že bauring je dobre známy typ bytu, ktorého výhodou je hlavne oddelená kuchyňa od dennej časti a spací kút. Skrýva ale aj viaceré možnosti prerábky. Ak Vám na obhliadke ukážem koľko úložného priestoru môžete v tomto byte získať budete len neveriacky krútiť hlavou. Ak ale nepatríte zrovna ku kutilom a chcete bývať ihneď, mám pre Vás dobré správy. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou okrem radiátorov. Navyše sa predáva kompletne zariadený. Stačí si zobrať osobné veci a môžete sa rovno nasťahovať.

Ak sa skôr prikláňate k alternatíve číslo dva tak momentálna situácia na realitnom trhu naznačuje, že sa budeme uberať trendom západných krajín. Bývanie v podnájme sa stáva čoraz atraktívnejšie. Osobne si myslím, že tento byt vzhľadom na stav, výmeru, stav bytového ale hlavne lokalitu môže byť ideálnou voľbou práve pre rozumné investovanie financií za účelom následného prenájmu.

S prenájmom si nerobte starosti, ak budete s mojimi službami pri kúpe spokojný, s radosťou Vám pomôžem byt následne prenajať vhodným nájomcom podľa Vašich predstáv. Tak isto rád poradím s celým procesom a prípadnou matematikou.

Byt sa nachádza na 2/9 podlaží zatepleného bytového domu s novým výťahom. Vchodové dvere sú plastové a otvárajú sa magnetickým čipom. Vymenene boli aj schránky a k dispozícii je elektrický vrátnik.

Úžitková plocha bytu 28 m2, výmera murovanej pivnice 1,48 m2, byt nedisponuje balkónom.

Nech sa páči dispozičné riešenie bytu si pokojne pozrite v priloženej virtuálnej obhliadke, ktorá je súčasťou inzerátu.

Lokalita, v ktorej sa byt nachádza ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: centrum mesta 12 min. chôdzou, autobusová a vlaková stanica 20 min. chôdzou, škola, škôlka, ihrisko, park, poliklinika, polyfunkčné ihrisko, MHD zastávka, kaviareň, mäsiarstvo, trafika, fitness centrum, supermarkety, kúpalisko.

Okrem výbornej občianskej vybavenosti je výhodou zeleň v bezprostrednej blízkosti bytového domu, kde nájdete dostatok priestoru pre relax. Tak isto mnohí ocenia rýchlu dopravnú napojenosť na trnavský obchvat, cesty R1 a D1.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé prekvapenie.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.