2 izbový byt Nitra

PREDANÉ :) PREDAJ – REKONŠTRUKCIA AKO CESTA K SNOM

0,-€

KAŽDÝ MÁ NEJAKÝ SEN. 

NIEKTO SNÍ O  CESTE DO VESMÍRU. 

NIEKTO O CESTE NA ALJAŠKU. 

NIEKTO O LÁSKE.

A ASI KAŽDÝ Z NÁS SNÍVA O DOMOVE PODĽA SVOJICH PREDSTÁV. 

Realitná kancelária FOIT Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v Nitre na Hlbokej ulici, ktorý Vám dáva absolútnu voľnosť v tom, aby ste si vytvorili svoj domov podľa svojich predstáv. 

Táto nehnuteľnosť ponúka novému majiteľovi štedré miery  a teda 66m2 + latková pivnica, ktorá má cca 2m2. Nachádza sa na 4. poschodí.

Byt je v pôvodnom stave, okrem rekonštrukcie okien na plastové. V prípade, že máte predstavy svojej vysnívanej kúpeľne, tento byt je ako stvorený pre vás. Bytové jadro je umakartové a teda ponúka možnosť zmeniť dispozíciu kúpeľne a WC. 

Bytový dom už si ale prešiel svojou cestou k rekonštrukcii. Cca pred dvomi rokmi bol zateplený a súčasťou bola aj rekonštrukcia všetkých loggii, stupačiek a aj pivničným priestorov či výťahu. 

Súčasťou predaja sú aj spotrebiče. 

Dispozične byt ponúka známu klasiku. Po vojdení do bytu je ako prvá miestnosť vstupná hala, z ktorej sa prechádza do všetkých ostatných miestností. Hned’ od vchodových dverí v smere do ľava nájdete samostatné WC a kúpeľňu, ktoré sú súčasťou pôvodného jadra bytu, pričom z jeho druhej strany nájdete kuchyňu, z ktorej sa vchádza na loggiu, ktorá má cca 5m2. Ked’ sa vrátite späť do kuchyne, z nej vedú dvere do prvej izby, ktorá sa aktuálne používa ako obývacia izba. Vedľa nej je spálňa. Ako to presne vyzerá si môžete pozrieť na virtuálnej obhliadke, ktorú nájdete nižšie.

Lokalita patrí v rámci Nitry medzi tie najlepšie. V okolí nehnuteľnosti je možné nájsť potraviny, základné školy a materské školy. 15 minút pešou chôdzou je k dispozícii aj centrum mesta alebo železničná stanica s autobusovou. V okolí su samozrejme aj MHD zastávky, reštaurácie, kaviarne. Veľkým pozitívnym aspektom lokality je výborné napojenie na diaľnicu. 

Nehnuteľnosť nedočkavo čaká na svojho nového majiteľa.

V prípade,  že sa chcete ísť na byt pozrieť alebo sa naň opýtať, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0949 714 291 alebo na maile danisova@foit.sk. 

Teším sa na Vás 🙂

Lokalita
Nitra
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
nie
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
B
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Patrícia Danišová

danisova@foit.sk | +421949714291

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.