Rodinný dom Trnava

PREDAJ RODINNÝ DOM S WOW EFEKTOM

244 500,-€

WOW EFEKT JE POCIT ÚŽASU A FASCINÁCIE, KEĎ UVIDÍTE ALEBO ZAŽIJETE NIEČO, ČO VÁS OČARÍ A UCHVÁTI. 

Realitná kancelária FOIT Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom, v ktorom zažijete WOW efekt vždy, ked’ prídete domov. 

VIETE SI PREDSTAVIŤ BÝVAŤ V MODERNOM RODINNOM DOME, S DVOMA POSCHODIAMI, PRIČOM V OBÝVAČKE S KUCHYŇOU BY BOLI 6 METROV VYSOKÉ STROPY A OTVORENÝ PRIESTOR S ELEGANTNÝM ZARIADENÍM A AJ DOKONCA S GARÁŽOU? 

AK ÁNO, VIEME VÁ SPLNIŤ TÚTO PREDSTAVU. 

Nehnuteľnosť, skolaudovaná v roku 2023, je postavená na pozemku s rozlohou 191m2. Síce malý, ale šikovný. Zastavaná plocha domu je 95m2, pričom úžitková je krásnych 125m2. Na dvore sa nachádza aj terasa s výmerou 18m2 a pod domom sa nachádza aj pivnica s výmerou 80m2. Jej súčasťou je aj garáž. Zaujímavosťou je, že pozemok mimo rodinného domu je vyvýšený tak, že dom je postaveý štandardne na rovnej zemi súvisle s uličnou čiarou, ale ak prídete k domu z jednej strany, vojdete po príjazdovej ceste len na pozemok a do domu a ak prídete k nehnuteľnosti z jej boku, viete vojsť do pivnice s garážou. Vo fotkách si viete pozrieť ako je to presne riešené a na obhliadke si viete vyskúšať príjazd na vlastnej koži. 

Pozemok obsahuje aj menší záhradný domček, ktorý sa využíva na náradie a záhradné potreby. 

MATERIÁLY

Konštrukcia nehnuteľnosti je z pálenej tehly s nadštandardnými tepelnoizolačnými vlastnosťami Porotherm  s hrúbkou 44cm a dom bol zateplený polystyrénom s hrúbkou 15cm. 

V celom dome  sa kúri podlahovým kúrením, pričom ohrev vody či na kúrenie alebo na hygienu je zabezpečené plynovým kotlom značky BOSCH. 

INŽINIERSKE SIETE 

Rodinný dom je napojený na vodu, elektriku a plyn. Na optický internet je pripravený kábel pred pozemkom a čo sa týka kanalizácie, v obci je predpríprava, no dátum jej spustenia nie je jasný. Na pozemku je teda žumpa. 

VÝHODY 

 1. Na prízemí sú vyriešené problémy s izbovou teplotou vd’aka klimatizačnej jednotke a na najvyššom poschodí je predpríprava na d’alšiu jednotku.  
 2. Bezpečnosť nehnuteľnosti je zabezpečená kamerovým systémom. 
 3. Celé zariadenie domu zostáva. 
 4. Dom obsahuje aj prípravu na alarm. 
 5. V každej izbe je aj príprava na rekuperáciu. 

DISPOZÍCIA

Tento rodinný dom má oddelenú dennú časť s nočnou. Na prízemí, ktoré by sme vedeli definovať ako dennú časť nájdete veľkú, priestrannú obývaciu miesnosť spojenú s kuchyňou. Za kuchyňou je prvá spálňa a vedľa nej samostatná kúpeľňa a samostatné WC. Na druhom poschodí nájdete nočnú časť, pričom hned’ oproti schodom uvidíte druhú spálňu a vedľa nej sa nachádza kúpeľňa, ktorá ale čaká na nový vzhľad od nového majiteľa. Posledná spálňa je vedľa kúpeľne. Ako to vyzerá naozaj si viete pozrieť nižšie na virtuálnej obhliadke. 

LOKALITA 

Suchá nad Parnou je obec, ktorá patrí medzi najobľúbenejšie v okolí Trnavy a to vd’aka 5 minútovému vzdialeniu od Trnavy, kompletnej občianskej vybavenosti a bohatým možnostiam. V obci nájdete základnú školu s materskou, poštu, autobusové zastávky, potraviny a lekáreň. O spoločenský život je tiež postarané. V obci sa nachádzajú kaviareň či reštaurácie, Terra Parna vinárstvo či Suchovská priehrada. Šport Suchej nad Parnou nie je cudzí. Viete sa zúčastniť športových akcii ako napr. stolnotenisového klubu, lukostreleckého klubu, yogi, ale aj si zahrať futbal na futbalovom ihrisku či využiť areál na cvičenie. V obci sú aj detské ihriská. 

CENA NEHNUTEĽNOSTI JE 244.500,-EUR. 

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne.

Tel. kontakt: 0905 626 048

Emal: l.doka@foit.sk

Ladislav Doka

Lokalita
Suchá nad Parnou
Zastavaná plocha
95m²
Rozloha pozemku
191m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Aktívna
Vodovod
neuvedené
El. napätie
nie
Plyn
na pozemku
Kanalizácia
nie je
Internet
áno
Okná
Plastové okná
Počet WC
2
Počet kúpelní
2
Prístupová cesta
neupravená
Energetický certifikát
A
Počet terás
1
Počet garáží
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

  Vaše meno a priezvisko
  Vaša e-mailová adresa*
  Vaše telefónne číslo*
  Vaša správa*

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.