Rodinný dom Trnava

PREDAJ – SILA UKRYTÁ V DETAILOCH

329 900,-€

Dnešná ponuka rodinného domu v Dolných Orešanoch je skutočne čarovná. Slepá ulica pod Karpatmi, ideálny pozemok, hotová záhrada, značková jaccuzi, detské ihrisko priamo na záhrade, náraďovňa, vysoké stropy, prepracované detaily v dome, všetko dokončené a zariadené, môžete sa rovno sťahovať.

Štvorizbový tehlový rodinný dom bol skolaudovaný v roku 2021. Je napojený na všetky inžinierske siete ako elektrika, plyn, obecný vodovod a obecná kanalizácia. V podkroví je vyvedený kábel na optický internet, ktorý sa má v blízkej budúcnosti zapojiť. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom značky BAXI a v celom rodinnom dome je obvod podlahového kúrenia. Nájdete tu dokonca aj katexovú úpravu vody, ktorá Vám z obecnej vody spraví destilovanú, čo je výhodou nie len pre Vaše spotrebiče ale aj čierny drez v kuchyni a batérie.

Sila je ukrytá v detailoch. Majitelia domu sú skutoční detailisti, čo sa podpísalo aj na interiéri domu. Nie je tu totiž nič navyše, nič zbytočne „netrčí, nekričí a nevyčnieva“. Snažili sa docieliť pekné, čisté línie čo sa im podľa môjho názoru podarilo. V dennej časti sa budete cítiť veľmi komfortne najmä vďaka vysokým stropom, ktoré dodávajú priestoru vzdušnosť. Veľmi pekným prvkom je dekoratívna omietka v odtieni betónu, ktorá ladí k veľkoformátovej dlažbe, stolu a časti kuchynskej steny. Dlhými zimnými večermi Vás bude sprevádzať praskot horiaceho dreva v krbe a ak ste hudobní fajnšmekri, určite Vás poteší na priamo prepojený gramofón s reproduktorom Harman Kardon pre zachovanie čo najčistejšieho zvuku. Za zmienku stojí okrem steny zo živého machu v kúpeľni aj rozumne navrhnutý šatník v spálni so zrkadlom o výške 3 metre, ktoré je celé podsvietené. A o tom, že nelevitujú len mnísi zo Šaolinu ale aj kvetináč, Vás rád presvedčím na osobnej obhliadke 😊.

Úžitková plocha domu je 78,7 m2, zastavaná plocha domu bez terasy 97,8 m2, výmera terasy so vstupom z obývacej izby aj spálne je 27 m2, výmera pozemku 501 m2.

Nielen dom je prepracovaný do najmenšieho detailu, ale taktiež na záhrade si dali majitelia záležať. Robila sa navážka černozeme a celý pozemok je 1 meter nad úrovňou susedov pre dosiahnutie väčšieho súkromia a krásneho výhľadu na Karpaty. Po celom obvode je postavený plot, pred ktorým je vysadený vavrínovec. Táto nenáročná rastlina na údržbu je celoročne zelená a je výbornou voľbou živého plotu. Keď dostatočne vyrastie, doslova sa vrastie do plotu, čo v kombinácií s píniovou kôrou a osvetlením, ktoré je pozdĺž celej výsadby, navodí príjemnú atmosféru. Automatické závlahy sú samozrejmosťou a nájdete ich nie len na záhrade ale aj pred domom. Rovnako ako aj kvapôčková závlaha, ktorú nájdete v predzáhradke i záhrade, takže po celý rok máte o zeleň postarané. Pre deti je vybudované skutočné herné kráľovstvo. Domček s rozlohou 4 m2 s pieskoviskom, farebnými loptičkami, hojdačkou a šmykľavkou si rozhodne zamilujú hneď na prvý pohľad. K domčeku je vyvedený kábel na detskú TV. A aby toho nebolo málo, zaskákať si môžu na zabudovanej trampolíne, ktorá je na úrovni terénu, hlavne kvôli bezpečnosti detí ale aj kvôli estetike, aby zbytočne nevyčnievala cez peknú drevenú bránu. Rannú kávu s výhľadom na horu si môžete vychutnať na terase zo sibírskeho smreku s veľkosťou 27 m2.

O tom, že nie sú bublinky ako bublinky Vás presvedčí celoročná kvalitná 5 miestna (2 miesta na ležanie, 3 na sedenie) hydromasážna vírivka s dvomi čerpadlami, z ktorej sú dychberúce výhľady na Karpaty a nočnú oblohu plnú hviezd. Len si to predstavte, fľaška kvalitného šampanského, hrozno, výberové syry, obloha plná hviezd a božský kľud. Odtiaľto jednoducho nebudete chcieť odísť.

Pre lepšie navodenie atmosféry je pripravená videoobhliadka, ktorá je spolu s virtuálnou prehliadkou súčasťou inzerátu. Nech sa páči pozrite si obe ešte pred osobnou obhliadkou a príďte na „hotové“.

Okolie domu je takmer celé bezbariérové a taktiež kompletne dokončené. Všade je zámková dlažba a tráva. Voda z rín je odvádzaná do trativodu. Pred domom je vybudované priamo na pozemku parkovacie státie pre dve autá. Ďalšie tri zaparkujú pohodlne na chodníku. Ak by ste chceli parkovať vo dvore je možné prerobiť automatické otváranie brány, elektrický kábel je vyvedený pri bráne.

Vedľa domu nájdete aj náraďovňu o rozlohe 10m2, kde si môžete uskladniť svoje náradie, alebo ak ste milovníkom horskej cyklistiky napríklad bicykel. Do náraďovne je vstup zo záhrady a z prednej časti vznikol pod strechou praktický priestor pre smetné nádoby. Veci, ktoré nepoužívate často si môžete uskladniť aj v dome na pochôdzej povale nad chodbou s rozmerom 18 m2.

Je naozaj dôležité uvedomiť si koľko financií v dnešnej dobe stojí dostať dom do stavu aký vidíte v tomto inzeráte. A nejde len o financie, ale samozrejme o čas a námahu, ktorá by bola vynaložená. Tu je všetko hotové a navyše sa dom predáva kompletne zariadený. Rovnako všetko zostáva aj v exteriéri. Stačí sa len nasťahovať a nechať deti rozhodnúť, ktorá izba sa im viac páči. Nie je to len dom, tu si kupujete zážitok. Zážitok zo samotnej lokality a prostredia.

Dolné Orešany sú vinárska oblasť kde okrem hrozna tu viete vďaka úrodnej pôde veľmi dobre dopestovať takmer čokoľvek. Okrem úrodnej pôdy však obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Nájdete tu materskú školu, základnú školu, poštu, potraviny, bufet s meníčkami, kaviareň, zmrzlinu, vináreň, pohostinstvá, zberný dvor, pneuservis, zásielkovňu, ihrisko, požičovňu náradia, pílu, kamenárstvo, pedikúru, stavebníctvo je v susednej obci Doľany a lekár a lekáreň v susednej obci Horné Orešany.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE.

CENA: 329.900,- EUR

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Dolné Orešany
Zastavaná plocha
97.8m²
Rozloha pozemku
501m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
Vodovod
na pozemku
El. napätie
230/400V
Plyn
na pozemku
Kanalizácia
na pozemku
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
betónová
Energetický certifikát
A
Počet terás
2
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.