Nehnuteľnosť

PREDAJ SLEPÁ ULICA, DOBRÁ POLOHA A VÝMERA „TAK AKURÁT“

112 000,-€

Aké parametre robia pozemok zaujímavý?

Výmera, šírka, orientácia, poloha, lokalita?

Každý má iné kritéria, ktoré sú preňho dôležité.

Ak hľadáte kľudné miesto, potrebujete dobré a rýchle napojenie na diaľnicu alebo cestu prvej triedy, chcete mať celý deň slnko na pozemku a hľadáte pozemok „tak akurát“ tak tento by mohol byť Váš favorit.

Pozemok sa nachádza v slepej uličke v obci Opoj, na R1 budete autom za 5 minút, má južnú orientáciu a výmeru 579 m2 so 16 m šírkou.

Dnes už dávno nie je trend pozemok o výmere 1500 m2 a viac, keďže doba je rýchla a málokto má priestor starať sa o veľké pozemky, preto tento pozemok s výmerou 579 metrov je „tak akurát“. Postavíte si šikovný domček a stále zostane dostatok priestoru na terasu, garáž, bazén alebo záhradný domček.

Inžinierske siete: elektrika, obecný vodovod, optický internet, v osi cesty je hlavná kanalizačná šachta a „odbočka“ je vyvedená na hranicu pozemku, momentálne je však potrebné prepojenie šachty s obecnou kanalizáciou, ktoré nie je zrealizované. Momentálne je potrebná žumpa. Plyn v lokalite nie je zavedený.

Obec Opoj disponuje výbornou dopravnou napojenosťou na cestu R1 a diaľnicu D1. Rovnako výhodou je aj vzdialenosť krajských miest Trnava (10km) Bratislava (50km), Nitra (40km). V obci sa nachádzajú dva obchody, pohostinstvo, posilňovňa, park s detským ihriskom, obecná knižnica a škôlka. Škola, lekáreň a lekár sa nachádzajú v susednej obci len 3 km. Neďaleko obce je háj vhodný na prechádzky a štrkovisko pre milovníkov rybolovu. V blízkom okolí nájdete aj samozber hrášku, jahôd, broskýň.

CENA: 112.000,- Eur.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

 

Lokalita
Opoj
Rozloha pozemku
579m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Aktívna
Vodovod
neuvedené
El. napätie
230/400V
Internet
optika
Prístupová cesta
betónová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

Vaše meno a priezvisko
Vaša e-mailová adresa*
Vaše telefónne číslo*
Vaša správa*

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.