Rodinný dom Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ – STARÝ, ALE JARÝ

0,-€

Obľubujete staršie rodinné domy a ich potenciál? Vyššie stropy, veľké pivnice, mohutné múry a dispozíciu, s ktorou sa pri troche fantázie viete krásne vyhrať.

A tento dom ponúka ešte oveľa viac. Nachádza sa totižto v tichej uličke s božským kľudom vo výbornom susedstve so starousadlíkmi. Leží na rovinatom a slnečnom pozemku s hospodárskou miestnosťou, samostatne stojacou murovanou garážou a peknou záhradou. Práve spomínaná záhrada bude Vašou psychohygienou po náročnom dni v práci. A keď už bude pokopané, pokosené a posadené môžete sa vybrať napríklad na prechádzku k priehrade alebo do prírody, ktorá je doslova „za rohom“.

Už teraz ste naklonený mi zavolať a dohodnúť si obhliadku ako prvý?

Predtým si ešte prosím prečítajte pár technických vecí o dome.

Dom je postavený z kvádru približne v roku 1970. Zastavaná plocha domu 122 m2 plus hospodárska miestnosť spojená s domom o rozlohe 27 m2, veľká pivnica pod chodbou a kuchyňou 27 m2, samostatne stojaca garáž na dvore 20 m2, výmera pozemku 724 m2.

Rekonštrukcia:

Rok 2007: plastové okná

Rok 2012: obklady, dlažby v kúpeľni, nová sanita, komplet nové rozvody odpadov a nový radiátor, plávajúca podlaha na chodbe a v dvoch izbách

Dom je napojený na vlastnú studňu (kopaná 7m), žumpu (6 m3) , elektriku. V dome je zavedený aj plyn, vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom a v celom dome sú radiátory. Strecha je pôvodná no v slušnom stave, nezateká a krov je zdravý. Časom si strešná krytina bude vyžadovať výmenu ale momentálne ešte pár rokov myslím poslúži.

Nech sa páči dispozičné riešenie domu si pokojne pozrite v našej virtuálnej obhliadke, ktorú nájdete ju v spodnej časti inzerátu.

Obec Bíňovce je vzdialená približne 17 km od krajského mesta Trnava a 25 km od okresného mesta Senica. V obci sa nachádza materská škôlka, potraviny, pohostinstvo, autobusová zastávka. Základná škola je v susedných obciach Trstín alebo Boleráz, kde sa nachádza aj lekár a lekáreň. Veľkou výhodou obce Bíňovce je vlaková stanica, ktorá je vzdialená asi 5 min. chôdzou od domu.

Dom je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme. Veľkou výhodou je, že skutkový stav sedí so stavom na katastri a preto proces vybavovania hypotekárneho úveru bude rýchly a plynulý.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE.

Tak a teraz čakám na Vaše telefonáty a budem sa tešiť na stretnutie na osobnej obhliadke 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Bíňovce
Zastavaná plocha
122m²
Rozloha pozemku
724m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Zobraziť v predaných nehnuteľnostiach
Vodovod
nie je
Studňa
áno
El. napätie
230V
Plyn
na pozemku
Kanalizácia
nie je
Internet
nie
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Počet garáží
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.