Rodinný dom Trnava

PREDAJ – ŠUM LÍSTIA, ŠTEBOT VTÁKOV A TEČÚCI POTOK

299 900,-€

Poznáte ten pocit? Prídete na chalupu, zaparkujete auto, vypnete telefón, vydýchnete si a v tom momente akoby zastal čas…

Užívate si ten božský kľud a prírodu okolo Vás.

Čo by ste povedali nato keby ste tento pocit nezažívali len cez víkend ale každý deň?

Posedávanie na terase s fľaškou dobrého vína, či domácou slivovicou, opekanie s deti a priateľmi na dvore, prechádzky a bicyklovanie v prírode, hubárčenie či rybolov na neďalekej priehrade.

V tomto prípade si nekupujete len veľký pozemok s dvoma domami a dvojgarážou. Ale kupujete si miesto, z ktorého je cítiť domov. Prinesie Vám pokoj, úsmevy priateľov, ktorí budú za vami s nadšením prichádzať. Spomaľte, doprajte si čas pre svoju rodinu, blízkych priateľov ale aj seba. Žite život, ktorý dnes žije málokto. A ja vám to úprimne prajem.

Iste Vás však budú zaujímať aj technické parametre:

Pozemok, na ktorom ležia dva rodinné domy a dvojgaráž má výmeru 1152 m2.

Dom č. 1 je dvojpodlažný a bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2017 tak, že zostali len obvodové múry inak je všetko nové. Dom má zastavanú plochu 155 m2, úžitková plocha je 120 m2. Na prvom podlaží je zádverie, priestranná denná časť kde nájdete obývačku prepojenú s kuchyňou so vstupom na terasu a nádhernou pecou, ktorá plní účel vykurovania a ak chcete pokojne aj varenia a pečenia. Dve samostatné izby, kúpeľňu s toaletou, vaňou a sprchovým kútom a komoru. Vstup na druhé podlažie je z vonku a je zatiaľ neobývané. Sú tu ale dotiahnuté potrebné rozvody a je možnosť dokončenia podľa vlastných predstáv. K dispozícii sú aj dve pivnice. Do jednej je vstup priamo z dennej časti domu (17,5 m2) a do druhej samostatný vstup z vonku (cca 15 m2). V celom dome boli použité kvalitné materiály, drevené podlahy, drevené dvere, veľká murovaná pec, priznané stropy a trámy, keramické vypínače a zásuvky, krásne kastlíkové drevené okná.

Dom č. 2 je skolaudovaný ako rodinný dom. Domácim momentálne slúžil skôr ako pracovný dom. Jeho zastavaná plocha je približne 60 m2 a pozostáva z troch izieb. Dve sú priechodné a jedna samostatná, každá má však vlastný vstup z vonku. Dom je napojený na elektriku vodu a odpad, je tu aj bojler, ktorý slúži na ohrev teplej vody. Prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2010.

Domy sú napojené na elektriku, obecný vodovod ale k dispozícii je aj vlastná studňa (9 m hĺbka), čističku odpadových vôd, keďže v obci kanalizácia nie je. Plynová prípojka sa nachádza na pozemku. Domy nie sú napojené na plyn a vykurovanie je zabezpečené drevom v kombinácii radiátorov s krásnou veľkou pecou.

Dvojgaráž ma zastavanú plochu 60 m2. Pohodlne si v nej zaparkujete dve autá. Vstup je možný cez dvere alebo dvomi automatickými bránami. Vzhľadom na veľkosť slúži aj ako dielňa a nájdete tu piecku a dostatok úložného priestoru na povale.

Nech sa páči dispozičné riešenie domu si pokojne pozrite v našej virtuálnej obhliadke. Pre lepšie navodenie atmosféry odporúčam vzhliadnuť videoobhliadku, ktorá je tiež súčasťou inzerátu.

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na osobnej obhliadke kde si spolu prejdeme pozemok, domy aj dvojgaráž.

Obec Buková, kde sa toto čarovné miesto nachádza je vzdialená približne 25 km od krajského mesta Trnava, 25 km od okresného mesta Senica a 70 km od hlavného mesta Bratislava. V obci sa nachádza materská škola, potraviny, pohostinstvo, mäsiarstvo, kostol, kameňolom, futbalové ihrisko, knižnica, telocvičňa, autobusová zastávka. Základná škola, pošta, pekáreň, lekáreň a kompletná občianska vybavenosť sa nachádza v susednej obci Trstín.

Musím sa Vám priznať, že sa už veľmi teším na obhliadky kedy po náročnom dni vypnem v tomto krásnom prostredí a s radosťou a úsmevom Vás tu prevediem a zodpoviem Vaše otázky.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE.

CENA: 299.900,- EUR

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám rád bezplatne pomôžem.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Buková
Zastavaná plocha
275m²
Rozloha pozemku
1152m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
Vodovod
na pozemku
Studňa
áno
El. napätie
230/400V
Plyn
na pozemku
Kanalizácia
nie je
Internet
sieťový kábel
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Počet terás
1
Počet garáží
2
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.