1 izbový byt Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ – SYMPAŤÁK NA PRENGU

0,-€

Zažili ste už ten pocit, keď niekam prídete a okamžite sa cítite ako doma?

Pri vstupe do tohto bytu som sa vrátil 20 rokov v čase a vynorili sa mi spomienky ako som chodil na prázdniny k babičke a hneď pri dverách som cítil vôňu môjho obľúbeného marhuľového koláča. Bolo to identické len s jediným rozdielom, že tu ma ten marhuľový koláč nečakal.

Byt, o ktorom sa dnes dozviete viac sa nachádza v Trnave na Botanickej ulici na sídlisku Prednádražie. Leží na 11/13 podlaží kompletne revitalizovaného bytového domu s dvomi novými výťahmi.

Úžitková plocha bytu je 40 m2  + loggia z kuchyne s výmerou 3 m2 + loggia z obývacej izby s výmerou 3m2 + plechová pivnica s výmerou 1 m2.

Rekonštrukcia je už staršieho dáta, no v byte bolo vymenené kompletne všetko okrem balkónových okien v kuchyni a obývacej izbe, ktoré nepovažovali za potrebné vymeniť vzhľadom k tomu, že obe dve loggie sú presklené plastovými oknami. V byte sú komplet nové rozvody elektriky, odpadu, vody, nové ističe, dlažba na chodbe, kúpeľni a kuchyni, obklady v kúpeľni a kuchyni, plávajúce podlahy v obývacej izbe, nové jadro zo sadrokartónu, SDK strop v kúpeľni s bodovými svetlami, sanita, stierky, kuchynská linka, interiérové dvere na kúpeľni, obložky, bezpečnostné vstupne dvere.

V celom byte okrem kúpeľne sú zachované výšky stropov, čo dotvára bytu vzdušnosť. Vzhľadom k tomu, že obe loggie sú presklené je možné ich využitie celoročne. Či už si na loggii vychutnáte šálku kávy alebo prečítate dobrú knihu nechám na Vás.

Tieto byty sú veľmi obľúbené hlavne vďaka výmere. V dnešnej dobe je 40 m2 už veľmi slušná výmera na jednoizbový byt a to nepočítam loggie. Preto z praxe môžem povedať, že častokrát si ich noví majitelia upravia na útulný dvojizbový byt. Ako? To Vám rád prezradím na osobnej obhliadke.

Lokalita v ktorej sa byt nachádza ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: centrum mesta 20 min. chôdzou, autobusová a vlaková stanica 15 min. chôdzou, škola, škôlka, ihrisko, park J. Kráľa, OC Max, zdravotné stredisko, polyfunkčné ihrisko, MHD zastávky, kaviareň, piváreň, pekáreň, bistro, večierka, drogéria, oddychová zóna Kamenný Mlyn.

Okrem výbornej občianskej vybavenosti je výhodou dostatok zelene v okolí bytové domu a pokojné prostredie. Navyše čo nie je dnes už samozrejmosťou, pohodlné parkovanie s dostatkom voľných miest pri bytovom dome.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé prekvapenie.

Cena: 118.000,- EUR.

V príde záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
betónová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.