2 izbový byt Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ – TEHLA, LOKALITA, VEK BYTOVÉHO DOMU, VÝMERA, BALKÓN

0,-€

Keď vypustíme absolútne „centrum centrum“ priamo za hradbami, tak Tehelná, Hlboká, Špačinská, Hospodárska, Podjavorinská, Sladovnícka a Spartakovská sú jednoznačne najžiadanejšie lokality v rámci Trnavy.

Dnes bude reč práve o Tehelnej ulici, kde mám pre Vás veľmi zaujímavú ponuku v podobe dvojizbového bytu s balkónom v tehlovom bytovom dome, ktorý bol skolaudovaný v roku 2001. Byt sa nachádza sa na 5/5 poschodí s výťahom.

Bytový dom je postavený z tehly o hrúbke 45 cm, nie je zateplený. Disponuje výťahom a kamerovým systémom vo vchode. Vstupné dvere sa otvárajú pomocou magnetického čipu a návšteve otvoríte z pohodlia domova pomocou elektrického vrátnika. K dispozícii je aj menšia spoločná bicykláreň.

Úžitková plocha bytu 52,1 m2 + balkón z obývacej izby 2,7 m2 + železná sieťová pivnica 1,1 m2.

Síce sa už nejedná o novostavbu a byt je v pôvodnom stave, no vzhľadom k tomu, že ide o „novší bytový dom“ v celom byte je medený elektrický rozvod. Stav bytu je preto len otázkou vkusu. Inak sa dá v byte bez zásahov ihneď plnohodnotne bývať. Čo umocňuje fakt, že byt sa predáva kompletne zariadený okrem televízora, mikrovlnnej rúry, sušičky a kávovaru.

Zaujímavosťou bytu sú dva francúzske balkóny v kuchyni a spálni. Ak by ste v lete dostatočne nevyvetrali po otvorení balkónov, je k dispozícii klimatizácia v dennej časti, ktorá byt dokonale schladí.

Aj Vás to napadlo?

Lokalita, tehla, vek bytového domu, stav, kompletné zariadenie. Tento byt by bol veľmi dobrou investíciou za účelom okamžitého prenájmu. Nemusíte nič riešiť stačí len odovzdať kľúče vhodnému nájomníkovi, ktorého Vám pomôžem nájsť. Samozrejme len ak budete spokojný s procesom kúpy, čo verím, že budete.

Nech sa páči, dispozíciu bytu si pokojne pozrite v priloženej virtuálnej obhliadke, ktorú nájdete v dolnej časti inzerátu.

Tehelná ulica poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. Centrum mesta 7 minút chôdzou, kaviareň, bar, reštaurácia, poliklinika, lekáreň, pumpa, supermarkety, škola, škôlka. Za bytovým domom je dostatok zelene a priestor pre venčenie domácich miláčikov. Okrem výbornej polohy a pešej dostupnosti do centra je veľkou výhodou aj rýchle napojenie na trnavský obchvat, cesty R1 a D1.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Zobraziť v predaných nehnuteľnostiach
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
A
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.