2 izbový byt Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ – TENTO BYT VÁS NENECHÁ CHLADNÝM, PRETOŽE…

0,-€

Keď vypustíme absolútne „centrum centrum“ priamo za hradbami, tak Tehelná, Hlboká, Špačinská, Hospodárska, Podjavorinská, Sladovnícka a Spartakovská sú jednoznačne najžiadanejšie lokality v rámci Trnavy.

Spomínate si? Tak isto začínal popis 2i bytu na Tehelnej, ktorý sme mali v ponuke prednedávnom a jeho osud po zverejnení bol jasný. Na ďalší deň 6 obhliadok a za tri dni podpis rezervačnej zmluvy. Dnes sa presunieme len o „pár krokov“ ďalej na už vyššie spomínanú Špačinskú cestu, taktiež tehlový bytový dom a úprimne myslím, že cesta predaja tohto bytu bude podobná ako pri „kolegovi“ z Tehelnej.

Byt leží na 2/8 podlaží zatepleného bytového domu. Bytový dom je postavený z tehly. Rekonštrukciou prešiel výťah, vstupné dvere na magnetický čip, schránky, zvončeky (elektrický vrátnik) a odpadová stúpačka. Plynová stúpačka a vodovodné stúpačky sú pôvodné.

Úžitková plocha bytu 52,41 m2 + balkón z obývacej izby 2,5 m2 + balkón zo spálne 1,5 m2 , murovaná pivnica v suteréne 2,85 m2.

Rekonštrukcia v roku 2016: vymurovanie jadra, znížené SDK stropy na chodbe, toalete, kúpeľni a kuchyni, nové ističe, nový elektrický rozvod, bodové svietidlá, interiérové dvere na toalete a kúpeľni, kuchynská linka.

Laminátové podlahy, plastové okná, vstavaná skriňa v spálni a elektrický rozvod v obývacej izbe a spálni boli rekonštruované dávnejšie.

Byt sa svojou výmerou radí dnes už medzi väčšie dvojizbové byty. Výmeru je najviac „cítiť“ v dennej časti, ktorá je naozaj veľkorysá. Tento byt som už dokonca videl prerobený na útulný trojizbák, ak Vás táto informácia zaujala, rád Vám s prerábkou poradím priamo na obhliadke.

Výhodou sú nepochybne aj dva balkóny z toho jeden z obývacej izby a druhý zo spálne.

Nech sa páči, pre lepšiu predstavu o dispozícii bytu si pokojne pozrite priloženú virtuálnu obhliadku, ktorú sme si pre Vás pripravili. Virtuálnu obhliadku nájdete v dolnej časti inzerátu.

TENTO BYT VÁS NENECHÁ CHLADNÝM, PRETOŽE… na konci ulice je športový areál Slávia, ktorý sa zveľaďuje rok čo rok a dnes si tam nájde „svoje“ naozaj každý. Multifunkčné ihriská, lezecká dráha, asfaltový ovál vhodný na bicykel, korčule alebo behanie, šport centrum POHODA, basketbalová hala, tenisové kurty, futbalové ihriská, lukostreľba, workoutové ihrisko, šprintérska tartanová dráha, aquapark, wellness centrum.

Špačinská ulica poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. Centrum mesta 7 minút chôdzou, kaviareň, bar, reštaurácia, poliklinika, lekáreň, pumpa, supermarkety, škola, škôlka. Vo vnútroblokoch bytových domov na Špačinskej nájdete dostatok zelene a stále slušné možnosti parkovania. Okrem výbornej polohy a pešej dostupnosti do centra je veľkou výhodou aj rýchle napojenie na trnavský obchvat, cesty R1 a D1.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Zobraziť v predaných nehnuteľnostiach
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
betónová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.