Nehnuteľnosť

REZERVOVANÉ :) PREDAJ TROJIZBOVÝ BYT V BIELOM KOSTOLE S MNOŽSTVOM BENEFITOV

204 900,-€

Tento nádherný trojizbový byt v Bielom Kostole má naozaj všetko čo by mal dobrý byt mať a dokonca ešte niečo navyše.

Dobrá lokalita, slušná výmera, terasa, garáž, možnosť parkovania dvoch áut pred bytovým domom, šatník, veľmi pekný dizajn a dobré svetlo. Navyše byt sa predáva čiastočne zariadený a väčšina vecí v byte zostáva.

Byt sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží v tehlovej novostavbe len s piatimi bytmi. Jeho úžitková plocha je slušných 76,13 m2. Pocit vzdušnosti a priestrannosti dodávajú bytu vysoké stropy, ktoré sú v dennej časti a šatníku. Áno milé dámy dobre čítate v byte sa nachádza aj šatník a myslím, že táto  informácia potešila každú z Vás. A dokonca poteším aj gazdinky komorou v kuchyni.

Úžitková plocha bytu je 76,13 m2 + výmera terasy so vstupom z obývacej izby je 41 m2 + výmera garáže 17,08 m2.

Pre lepšie navodenie atmosféry je pripravená videoobhliadka, ktorá je spolu s virtuálnou prehliadkou súčasťou inzerátu. Nech sa páči pozrite si obe ešte pred osobnou obhliadkou a príďte na „hotové“.

Domáce ovocie a čerstvú zeleninu si v lete môžete dopestovať v kvetináčoch na terase, ktorá je kompletne dokončená a disponuje kvalitnou hliníkovou pergolou. Verím, že tu budú mať dlhé letné večery s rodinou a priateľmi pri grile čarovnú atmosféru.

Je len na Vás či budete svoje auto parkovať v garáži alebo bude slúžiť ako dielňa, pretože máte možnosť parkovať pred bytovým domom ďalšie dve autá. Jedno parkovacie miesto je pred garážou ako spoluvlastnícky podiel na pozemku pred bytovým domom a druhé parkovacie miesto je samostatná parcela, ktorú nadobudnete do výlučného vlastníctva.

Obec Biely Kostol je veľmi vyhľadávaná lokalita najmä pre dostupnosť do krajského mesta Trnava s ktorým je takmer spojená. Novovybudovaná štvrť Na Výslní je známa menšími bytovými domami a rodinnými domami. Komunikoval som tu už s viacerými vlastníkmi nehnuteľností a takmer každý chválil dobré susedské vzťahy, čo je veľmi dôležité, pretože ako sa hovorí suseda si človek nevyberie.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE.

CENA: 204.900,- EUR

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Email: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Biely Kostol
Vlastníctvo
osobné
Status
Aktívna
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Počet terás
1
Počet garáží
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.