3 izbový byt Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ TROJIZBOVÝ BYT V BIELOM KOSTOLE S MNOŽSTVOM BENEFITOV

0,-€

Tento nádherný trojizbový byt v Bielom Kostole má naozaj všetko čo by mal dobrý byt mať a dokonca ešte niečo navyše.

Dobrá lokalita, slušná výmera, terasa, garáž, možnosť parkovania dvoch áut pred bytovým domom, šatník, veľmi pekný dizajn a dobré svetlo. Navyše byt sa predáva čiastočne zariadený a väčšina vecí v byte zostáva.

Byt sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží v tehlovej novostavbe len s piatimi bytmi. Jeho úžitková plocha je slušných 76,13 m2. Pocit vzdušnosti a priestrannosti dodávajú bytu vysoké stropy, ktoré sú v dennej časti a šatníku. Áno milé dámy dobre čítate v byte sa nachádza aj šatník a myslím, že táto  informácia potešila každú z Vás. A dokonca poteším aj gazdinky komorou v kuchyni.

Úžitková plocha bytu je 76,13 m2 + výmera terasy so vstupom z obývacej izby je 41 m2 + výmera garáže 17,08 m2.

Pre lepšie navodenie atmosféry je pripravená videoobhliadka, ktorá je spolu s virtuálnou prehliadkou súčasťou inzerátu. Nech sa páči pozrite si obe ešte pred osobnou obhliadkou a príďte na „hotové“.

Domáce ovocie a čerstvú zeleninu si v lete môžete dopestovať v kvetináčoch na terase, ktorá je kompletne dokončená a disponuje kvalitnou hliníkovou pergolou. Verím, že tu budú mať dlhé letné večery s rodinou a priateľmi pri grile čarovnú atmosféru.

Je len na Vás či budete svoje auto parkovať v garáži alebo bude slúžiť ako dielňa, pretože máte možnosť parkovať pred bytovým domom ďalšie dve autá. Jedno parkovacie miesto je pred garážou ako spoluvlastnícky podiel na pozemku pred bytovým domom a druhé parkovacie miesto je samostatná parcela, ktorú nadobudnete do výlučného vlastníctva.

Obec Biely Kostol je veľmi vyhľadávaná lokalita najmä pre dostupnosť do krajského mesta Trnava s ktorým je takmer spojená. Novovybudovaná štvrť Na Výslní je známa menšími bytovými domami a rodinnými domami. Komunikoval som tu už s viacerými vlastníkmi nehnuteľností a takmer každý chválil dobré susedské vzťahy, čo je veľmi dôležité, pretože ako sa hovorí suseda si človek nevyberie.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé PREKVAPENIE.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Email: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Biely Kostol
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Počet terás
1
Počet garáží
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.