3 izbový byt Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ – ÚLOŽNÝ PRIESTOR, DISPOZÍCIA, LOKALITA A KLIMATIZÁCIE

0,-€

Hľadáte komfortnú kúpu bytu? Chcete bývať ihned‘? Nechce sa Vám zariad’ovať okamžite po kúpe? Je dôležitá dispozícia bytu? Hľadáte byt s veľkým množstvom úložného priestoru?

 

V tom prípade mám pre Vás nehnuteľnosť, ktorú si zamilujete. 

 

O AKÚ NEHNUTEĽNOSŤ IDE?

Realitná kancelária FOIT Vám ponúka 3-izbový byt v Trnave, nachádzajúci sa na Čajkovského ulici. Ponúka výmeru 64,68m², pričom z tejto metráže je 1,25m² pivnica. Súčasťou bytu je aj presklenná loggia. Byt sa nachádza na vyvýšenom 1. poschodí.

 

REKONŠTRUKCIA 

Byt je možné definovať ako čiastočne zrekonštruovaný. V roku 2015 boli robené omietky, no a predtýmto rokom boli rekonštruované podlahy, kúpeľňa, WC a interiérové dvere. Elektrické rozvody boli menené v spálni.  Bytový dom je zateplený a boli vymenené aj oba výťahy.

 

DISPOZÍCIA 

Byty tohto typu majú jednu z najlepších dispozícii. Začiatok bytu od vstupných dverí tvorí vstupná hala, z ktorej sa pokračuje do chodby. Chodba ponúka vstupy do všetkých miestností. Ako prvá je na rade obývacia izba, z ktorej sa vchádza na loggiu. Vedľa nej je detská izba a d’alšia v poradí je spálňa. Kruh ukončuje priestranná kuchyňa, kúpeľňa a samostatné WC. Po byte sa môžete „poprechádzať“ vo virtuálnej obhliadke, ktorú nájdete nižšie. 🙂

 

ÚLOŽNÝ PRIESTOR

Okrem toho, že sa byt predáva kompletne zariadený, je jednou z jeho najväčších výhod úložný priestor. V byte nájdete vstavané skrine vo vstupnej hale a v detskej izbe.

 

BUDE VÁM V BYTE TEPLO? 

Určite nie. 🙂 Byt ponúka dve klimatizačné jednotky, ktoré sa postarajú o Váš komfort najmä v lete.

 

LOKALITA

Prednádražie je jedna z najžiadanejších lokalít v Trnave. Ponúka plnú občiansku vybavenosť, ked’že sa len pár minút od bytového domu nachádzajú základné školy aj materské školy, potraviny, detské ihriská, obchodné centrum Casallo, OC MAX, MHD zastávky a hlavne veľa zelene. Cez cestu sa nachádza park Janka Kráľa, na ktorý je aj výhľad z izieb bytu. Dodáva bytu pokojnú energiu a efekt prírodného prostredia. Taktiež prispieva k tichu, ktoré „počuť“ v byte.

Nehnuteľnosť je možné si zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

Nehnuteľnosť nedočkavo čaká na svojho nového majiteľa.

V prípade,  že sa chcete ísť na byt pozrieť alebo sa naň opýtať, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0949 714 291 alebo na maile danisova@foit.sk. 

Teším sa na Vás 🙂

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
nie
Internet
áno
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
B
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Patrícia Danišová

danisova@foit.sk | +421949714291

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.