Garsónka Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ – UPRATUJTE DOMA MENEJ A VYCHUTNAJTE SI LETO V MESTE

0,-€

Doprajte si čas pre seba a netrávte ho upratovaním veľkých priestorov. Dnešná doba je rýchla a nechceme predsa chodiť z „roboty do roboty“. Tento byt je veľmi prakticky dispozične vyriešený a nájdete v ňom všetko potrebné a zároveň nič zbytočne navyše. Ligotať sa bude do pol hodiny od zahájenia pravidelného víkendového upratovania. A potom šup do mesta na drink…

Dnešnou ponukou určite poteším tých, ktorí milujú trnavský mestský život a väčšinu času trávia v meste vo svojom obľúbenom podniku. Niekto na raňajkách s výbornou kávou, niekto na obede s dobrou limonádou, iný zas na večeri s pohárom vína alebo len tak na drinku. To čo si z toho vyberiete Vy nechám na Vás, no podstatné je, že v meste budete za 5 minút peši. Prípadne za 2 minúty kolobežkou, ktorú si môžete zobrať na konci ulice.

Byt sa nachádza pri centre historického kráľovského mesta Trnava na Spartakovskej ulici. Leží na vyvýšenom prízemí 12. poschodového bytového domu.

Bytový dom je zateplený, vymenené sú vstupné dvere na magnetický čip, zvončeky s elektrickým vrátnikom, nové schránky, a dva nové výťahy (nákladný a osobný). Výhodou je bezbariérový vstup do bytového domu a rovnako aj vstup do oboch výťahov.

Úžitková plocha bytu 25,11 m2 + výmera pivnice 1,32 m2 + plocha balkóna 3 m2.

V rámci rekonštrukcie boli vymenené plastové okná, vchodové bezpečnostné dvere, sklápacie interiérové dvere, kuchynská linka a k dispozícii sú manuálne rolety na balkóne, ktoré dobre poslúžia najmä v teplých letných mesiacoch. Inak je byt v pôvodnom ale slušnom stave s umakartovým jadrom. Umakartové jadrá sa ľahko búrajú a tým pádom môžete popustiť uzdu svojej fantázie pri rekonštrukcii. Trúfate si nato sami alebo oslovíte šikovného architekta? Rád si Váš názor vypočujem na osobnej obhliadke a prípadne odporučím šikovných ľudí.

Nech sa páči dispozičné riešenie bytu si pokojne pozrite v priloženej virtuálnej obhliadke.

Vopred sa ospravedlňujem, že v inzeráte nenájdete fotografie kúpeľne a toalety ale počas fotenia ich nebolo možné zrealizovať. V prípade záujmu ich však na vyžiadanie rád zabezpečím.

Lokalita, v ktorej sa byt nachádza ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: centrum mesta 5 minút chôdzou, autobusová a vlaková stanica 15 min. chôdzou, škola, škôlka, ihrisko, park, poliklinika, polyfunkčné ihrisko, MHD zastávka, kaviareň, mäsiarstvo, supermarkety, kúpalisko, zimný štadión.

Okrem výbornej občianskej vybavenosti je výhodou rýchle dopravné napojenie na trnavský obchvat, cesty R1 a D1. Navyše čo nie je dnes už samozrejmosťou, pohodlné parkovanie s dostatkom voľných miest počas celého dňa pri bytovom dome.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé prekvapenie.

V príde záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

 

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.