2 izbový byt Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ – ÚTULNÁ POHODA A ČEREŠNIČKY NA TORTE

0,-€

 

Táto naša metaforická torta, tzv. tento byt, má viacero čerešničiek, ktoré vždy chutia takmer každému. 

DOBRÚ CHUŤ PRAJEM!

 

Niektoré byty zaujmú svojou eleganciou, niektoré dobrou dispozíciou, iné zase riešením priestoru či útulnosťou a atmosférou. Samozrejme, dobrá lokalita je vždy jednou z najobľúbenejších čerešničiek na torte ponúk nehnuteľností. 

 Tento byt má všetky tieto čerešničky a ešte trochu navyše.

 

ČEREŠNIČKA Č. 1

Kým niektoré byty nemajú balkón vôbec, tento sympatický 2-izbový byt na ulici Jána Bottu v Trnave má rovno DVA a tak si viete vychutnať nemetaforickú tortu na jednom a pohár vína, či dobrú knihu na druhom. 🙂

Realitná kancelária FOIT Vám ponúka byt s ideálnymi mierami dvojizbového bytu, ktoré sú rovné 47,68m2. Nachádza sa na 3. poschodí bez výťahu a súčasťou kúpy je aj murovaná pivnica s výmerou 3,28m2. 

 

ČEREŠNIČKA Č. 2

Medzi čerečničky tejto nehnuteľnosti patrí aj fakt, že bytový dom, kolaudovaný v roku 2004, je postavený z tehly, ktorej dlhá a rokmi overená životnosť, výborné tepelno-technické, zvokovoizolačné vlastnosti či požiarna odolnosť argumentujú v jej prospech a teda ponúkajú fyzický, ale aj psychický komfort a pohodu. Bytovka je zateplená.

 

ČEREŠNIČKA Č. 3

O teplo sa vôbec nemusíte obávať. V zime Vás zahrejú radiátory a v lete Vás môže schladiť klimatizácia značky DAIKIN.  K vyššie spomenutému pocitu komfortu a pohody môže dopomôcť aj fakt,že na pár rokov je ešte možný servis klimatizácie zdarma. 🙂

 

ÚTULNÁ POHODA

Mojím najväčším odporúčaním je ale pocit útulnosti a domova, ktorý byt ponúka hned’ po vojdení dnu. Nezameniteľné! Myslím, že všetci máme radi byty s prívetivou atmosférou, ktorá vtiahne každého. V byte panuje pohoda a príjemný vibe.

 

ČEREŠNIČKA Č.4

Na dokončenie celej tejto torty je dôležité spomenúť aj fakt, že sa predáva kompletne zariadený a tak si stačí priniesť osobné veci a môžete bývať. 🙂 

 

DISPOZIČNÁ ČEREŠNIČKA 

Dispozícia začína vstupnou halou, z ktorej plynule prejdete do obývacej izby, z ktorej sa prechádza do ostatných častí a miestností bytu. Súčasťou tejto miestnosti je aj kuchyňa, z ktorej sa vychádza na prvý balkón, ktorý má cca 3,5m2. Vedľa kuchyne nájdete samostatné WC. Ďalej je v byte kúpeľňa, v ktorej sa nachádza vaňa – možnosť dlhých, teplých kúpeľov je vždy lákajúca. No a v nasledujúcej izbe sa nachádza spálňa so vstavanou skriňou, z ktorej sa vychádza na druhý balkón v byte, ktorý má rovnaké miery ako ten prvý. Dispozičnou čerešničkou na torte je povala, na ktorú je prístup len zo vstupnej haly tohto bytu a ktorá má 8m2. Ako to presne vyzerá si môžete pozrieť vo virtuálnej obhliadke, ktorú nájdete nižšie. 

 

ČEREŠNIČKA Č.5

Lokalita je takmer bezkonkurenčná. Ponúka pokoj, kedže sa bytový dom nachádza d’alej od hlavnej cesty, ale zároveň je mestský ruch veľmi blízko, kedže sa  Ulica Jána Bottu nachádza len 5 minút pešou chôdzou od historického centra a priamo od Trojičného námestia. V okolí nehnuteľnosti nájdete bezprostredne reštauráciu Brooklyn, základnú školu s materskou školou a gymnáziom, či dalšie dve stredné školy.  Blízko je aj vysoká škola. Ak ste veriaci, Farnosť Božieho milosrdenstva je takmer zarohom. 10-15 minút pešo je železničná stanica či obchodný dom MAX. V okolí sa nájdu aj MHD zastávky, piváreň a aj potraviny. 

 

Tento sympaťák nedočkavo čaká na svojho nového majiteľa.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade,  že sa chcete ísť na pozemok pozrieť alebo sa naň opýtať, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0949 714 291 alebo na maile danisova@foit.sk. 

Teším sa na Vás 🙂

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
nie
Internet
optický kábel
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
B
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Patrícia Danišová

danisova@foit.sk | +421949714291

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.