3 izbový byt Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ – UŽ DÁVNO JE TO ÚPLNE INAK

0,-€

ZAHOĎ SVOJE STAROSTI A PREDSUDKY

Myslím si, že Linčianska dnes dokáže prekvapiť nejedného Trnavčana, ktorý vníma toto sídlisko s predsudkami. Už dávno je to inak ako to bolo kedysi. Čo sa týka pokoja, ticha a zelene je isté, že Linčianska nemá konkurenciu. Výborná dostupnosť k diaľnici, nový Lidl v OC Island, OC SOFI či plánovaná revitalizácia vnútrobloku na Limbovej sú veci, ktoré dvíhajú úroveň lokalite. Bývanie na Linčianskej nikdy nebolo atraktívnejšie. 

O čo ide? 

Realitná kancelária FOIT Vám ponúka 3-izbový byt na Ulici Generála Goliana v Trnave, ktorý zaujme nie len svojou polohou, ale aj parametrami. 

Ponúka svojmu nového majiteľovi ideálne miery, a teda má 67,19m², z čoho 2,48m² je murovaná pivnica. K tejto výmere si treba pripočítať loggiu, ktorá má 3,8m². Byt sa nachádza na 3. pochodí, t.j. 4. nadpodlažnom. 

Dispozícia: 

Po vstupe začínate prechádzku po byte v chodbe, z ktorej sa dostanete do väčšiny častí bytu. Prvou izbou, ktorú máte možnosť spoznať je priestranná obývačka, z ktorej sa vchádza na presklennú loggiu a prvej spálne.  V tej nájdete aj vstavané skrine.  Stenou je oddelená druhá spálňa. Výhodou je, že obe sú veľké, a tak ponúkajú dostatok priestoru na úložný priestor či sebarealizáciu vo forme pracovného kútu. Možností je neúrekom. Z chodby sa d’alej dostanete do kuchyne, kúpeľne s vaňou a oddeleného WC. Ako to celé vyzerá si viete pozrieť nižšie vo virtuálnej obhliadke alebo so mnou na obhliadke. 🙂

Rekonštrukcia a zariadenie:

Rekonštrukciou si prešlo primárne jadro bytu, ktoré je zo sádrokartónu a bola v ňom vymenená elektroinštalácia, pričom v zbytku bytu nebola. Menené boli aj vinylové podlahy. 

Panelový bytový dom bol zateplený a je v ňom aj nový výťah, ktorý Vás odvezie priamo na poschodie k bytu. 

Byt sa predáva kompletne zariadený a pripravený na okamžité nasťahovanie. 

Lokalita:

Ako bolo spomenuté na začiatku textu, lokalita ponúka veľa možností. Od základných škôl, pričom jedna je súkromná, materskej školy, cez široký výber dostupných potravín napr. Lidl, Jednota či Kraj v OC SOFI, až po športové vyžitie, kedže cez Linčiansku vedú rôzne cyklistické chodníky, na ZŠ Gorkého je novootvorený revitalizovaný športový areál alebo pár metrov od bytového domu sa nachádzajú fitness zariadenia. Pár minút pešo je aj fitness centrum 365 Gym. Detské ihriská samozrejme tiež nechýbajú v okolí. Pár krokov od bytu sa nachádza zástavka MHD, odkiaľ idú autobusy na takmer všetky smery v rámci Trnavy.

Nehnuteľnosť nedočkavo čaká na svojho nového majiteľa.

V prípade,  že sa chcete ísť na byt pozrieť alebo sa naň opýtať, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0949 714 291 alebo na maile danisova@foit.sk. 

Teším sa na Vás 🙂

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
nie
Internet
áno
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
A
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Patrícia Danišová

danisova@foit.sk | +421949714291

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.