Rodinný dom Senec

PREDAJ – VIDEOOBHLIADKA – MODERNÁ NOVOSTAVBA PRI SENCI

219 900,-€

Realitná kancelária FOIT Vám ponúka na predaj zaujímavú novostavbu 4i rodinného domu v obci Tureň- 3 km od Senca. Moderný a veľmi dobre dispozične riešený rodinný dom sa nachádza v tichej, slepej uličke na peknom rovinatom pozemku s rozlohou 651 m2. Zastavaná plocha domu je 180m2, úžitková 140m2.

Dispozícia: vstupná chodba, technická miestnosť s plynovým kotlom a samostatnou toaletou, priestranná obývacia izba s kuchyňou a vstupom na zakrytú terasu, dve veľké samostatné izby so vstavanými skriňami, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Veľkou výhodou domu je obrovská prekrytá terasa, ktorá poskytne dostatok priestoru pre relax pri grilovaní, či fľaške dobrého vínka s kamarátmi. Terasa je západne orientovaná, takže slniečko máte počas celého popoludnia.

Do budúcna je možnosť vhodnou úpravou prerobiť dom na 5 izbový (zastavením časti veľkej terasy vznikne dostatočný priestor pre plnohodnotnú izbu)

Technické parametre domu:
-dom je postavený z Ytongu
-zateplenie 15cm polystyrén
-plechová strecha
-striekaná izolácia pod strechou
-sadrokartónové stropy
-sadrové omietky
-kúrenie podlahové v celom dome zabezpečené plynovým kotlom
-okná sedemkomorové izolačné trojsklo

Vstupná brána je elektrická na diaľkové ovládanie, pozemok už nevyžaduje žiadne ďalšie úpravy, možnosť parkovania troch áut vo dvore a dve pred domom.

Dom je napojený na obecný vodovod, plyn, elektrinu a momentálne na 12 m3 žumpu, je však spravená predpríprava na obecnú kanalizáciu.
Tureň je veľmi dobre situovaná obec čo sa týka životného prostredia, nakoľko v bezprostrednom okolí nie je žiaden veľký priemyselný podnik, je obklopená poľnohospodárskymi plochami a sčasti lužným lesom a takisto z hľadiska dopravného napojenia s okolím: cca 2km od hlavnej cesty Senec – Galanta – Nitra a cca 5km od diaľničného napojenia D1 Bratislava – Trenčín – Žilina. Vzdialenosti miest: Senec- 3km, Bratislava-25km, Pezinok- 15km, Trnava- 28km.

Veľkou výhodou je takisto blízkosť známeho rekreačného strediska Slnečné jazerá v Senci, v zime je zaujímavé navštíviť cca 25km vzdialené lyžiarske stredisko Pezinská Baba. Obec je súčasťou cyklotrasy Bratislava – Ivánka pri Dunaji – Bernolákovo – Nová Dedinka – Tureň – Senec. Pre milovníkov vín je veľmi ľahko dostupná Malokarpatská vínna cesta. Čo sa týka sociálnej vybavenosti, v obci je materská škola, základná škola, niekoľko obchodov s potravinami a drogériou a niekoľko pohostinstiev s možnosťou stravovania sa.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé prekvapenie.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

CENA: 219.900,- EUR

V prípade záujmu o viac informácií ako aj dohodnutia obhliadky ma prosím kontaktujte na tel. č. 0907 522 961- Ing. Tomáš Doka.

Lokalita
Tureň
Zastavaná plocha
180m²
Rozloha pozemku
651m²
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
Vodovod
na pozemku
El. napätie
230/400V
Plyn
na pozemku
Kanalizácia
pri pozemku
Internet
nie
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
betónová
Počet terás
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.