3 izbový byt Trnava

PREDAJ – VKUSNÉ BÝVANIE V PRÍJEMNEJ LOKALITE

140 000,-€

Hľadáte zrekonštruovaný, kompletne zariadený byt v príjemnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou? Pohodlne sa usaďte a dovoľte mi, aby som Vám predstavil byt, ktorý budete môcť nazvať svojim novým domovom.

Tento 3-izbový byt, nachádzajúci sa v zateplenom bytovom dome, je situovaný na 4 poschodí, na ktoré Vás vynesie nový výťah. Byt disponuje úžitkovou plochou 64,71m² a zasklennou loggiou o výmere 3,8m², z ktorej si môžete užívať praktický výhľad na zelený dvor, na ktorom sa náchádza aj detské ihrisko. K bytu taktiež prislúcha pivnica o veľkosti 2,48m². Byt prešiel šikovnou dispozičnou prerábkou, kedy sa zúžila vstupná chodba a rozšírila obývačka. Do obývačky bol taktiež vyhotovený unikátny klenutý vchod, ktorý si spolu s kompetnou dispozíciou tohto bytu môžete pozrieť vo virtuálnej prehliadke, ktorú sme pre Vás pripravili v spodnej časti tohoto inzerátu.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Zachovali sa pôvodné stúpačky a v jadre bytu sa vyhotovila nová elektroinštalácia. V celom byte však nájdete plastové okná a elegantnú vinylovú podlahu. Potešíte sa aj novej kuchyni, vybavenou veľkými oknami a vkusnou kuchynskou linkou. Byt sa predáva kompletne zariadený (Bez dekoračných prvkov).

Lokalita Linčianska disponuje perfektnou občiaskou vybavenosťou. Do 5 minút ste v Lekárni, Jednote, Škole, či na autobusovej zastávke, ktorá Vás spojí so zvyškom mesta. 10 minút od bytu nájdete Gašparíka, posilňovňu, vinotéku, natankujete a v dohľadnej dobe sa budete môcť dostať aj do nového obchodného centra OC Island, v ktorom si už teraz môžete užívať nákupy v novom LIDL-i.

Celá lokalita má prejsť v roku 2024 revitalizácou, kedy sa vybuduje nové centrum, 9 zelených dvorov, v ktorých nájtede detské a športové ihriská, príjemné posedenie v tieni stromov a v neposlednom rade aj výbehy pre Vašich domácich maznáčikov. Lokalitu bude spájať bežecký a cyklistický chodník. Ak často cestujete mimo Trnavy, bezproblémová napojenosť na trnavský obchvat a cesty D1 a R1 bude určite niečo pre Vás. Pred bytovým domom sa nachádza dostatok parkovacích miest, ako pre Vás, tak aj pre návštevu, ktorej vďaka elektronickému vrátnikovi otvoríte z pohodlia domova.

Nehnuteľnosť je možné si zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade,  že si chcete vybrať svoju kanceláriu, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0949 714 291 alebo na maile danisova@foit.sk.

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
Optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Patrícia Danišová

danisova@foit.sk | +421949714291

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.