2 izbový byt Trnava

PREDANÉ STAČÍ KÚPIŤ A ŠUP HO DO PRENÁJMU

0,-€

Doba sa mení a čo raz viac sa hovorí o tom, že investičné kúpy sa momentálne neoplatia. Skutočne? Áno úrokové sadzby sú na úrovni 4,5% a splátky sú vyššie to ale zapríčinilo enormný dopyt po prenájme a s tým je logicky spojené zvyšovanie cien nájmu. Pred rokom by bol úrok na úrovni 1%, cena tohto bytu by bola približne 190.000,- EUR a prenajali by ste ho za 600 – 650 EUR mesačne. Dnes je úrok 4,5% ale cena konkrétne tohto zariadeného bytu s pivničnou kobkou a garážovým státím je 177.000,- EUR, slušných nájomcov Vám nájdem do mesiaca za približne 700 – 750,- EUR mesačne. Navyše je predpoklad, že novostavby si budú cenu držať lepšie a ich ceny budú rásť rýchlejšie ako starších bytových domov.

Tak čo poviete? Stále ste toho názoru, že investičná kúpa sa neoplatí?

Tento 2i byt sa nachádza v kráľovskom meste Trnava v neustále sa rozvíjajúcom a napredujúcom novom projekte ARBORIA PARK na Ulici Novomestská 8.

Úžitková plocha bytu 48,18 m2 + pivničná kobka 4 m2 + výmera balkóna 4,8 m2.

Ako sa hovorí „Svetlo je kráľ“. Veď aj ľudia sú v lete pozitívnejšie naladení ako v zime. Byt je orientovaný na juhovýchodnú stranu, čo Vám zabezpečí dostatok  denného svetla počas celého dňa. A navečer túto orientáciu oceníte pri fľaške dobrého vína na balkóne s výhľadom do zeleného vnútrobloku s detským ihriskom. Byt ešte voní novotou, je kompletne zariadený okrem práčky a televízora.

Vzhľad bytového domu je extravagantnejší a bol navrhnutý aby vynikal spomedzi väčšiny bielej farby, ktorou je Arboria typická. Preto návšteva alebo napríklad kuriér Vás veľmi ľahko nájde. Stačí povedať „ten horčicový s čiernymi matnými balkónmi“. Chodby v spoločných priestoroch sú širšie čo oceníte najmä pri sťahovaní. Vstup do vchodu je možný dvomi spôsobmi, z toho jeden je bezbariérový tak isto ako aj výťah, ktorým sa pohodlne vyveziete z garáže na 2. podlažie priamo pred byt.

Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2022 a je postavený zo železobetónového skeletu v kombinácii s vnútornými priečkami z dvojplášťového sadrokartónu vyplneného minerálnou vlnou. Zateplený je minerálnou vlnou. Kombinácia týchto kvalitných materiálov Vám zabezpečí výborné tepelné a zvukovo izolačné vlastnosti stavby.

Zabudnite na oškrabávanie námrazy z okna a doprajte si dlhší spánok. Auto si môžete pohodlne zaparkovať do garáže kde je k dispozícii výhradné parkovacie miesto.

V okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť: školy, škôlky, reštaurácia, pivárne, pumpa, detské ihriská, MHD zastávky, lekáreň, pošta, supermarkety, Arkadia, ihrisko na cvičenie, cyklochodník priamo do centra mesta. Parkovisko zdieľaných kolobežiek a bicyklov. Priamo na Vašej novej ulici nájdete potraviny, svet nápojov, kaviareň, pekáreň, zubnú kliniku, solárium a barbershop.

Okrem príjemnej atmosféry, kompletnej občianskej vybavenosti a okolia plného zelene je veľkou výhodou výborné dopravné napojenie na trnavský obchvat, cesty R1 a D1.

Pohodlne sa usaďte a „poprechádzajte“ sa po byte prostredníctvom našej virtuálnej prehliadky bytu.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé prekvapenie.

V príde záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
A
Počet garáží
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.