2 izbový byt Trnava

PREDANÉ :) PREDAJ VŠETKO POTREBNÉ „NA SKOK“

0,-€

Dnešnou ponukou určite poteším tých, ktorí hľadajú bývanie v lokalite, ktorá im šetrí čas. A ako Vám kúpa tohto bytu bude šetriť čas? Napríklad škola a škôlka je priamo pod bytovým domom tak isto ako aj park s detským ihriskom. Chystáte sa práve na významnú udalosť? V poriadku kaderníčka je hneď za rohom a rovnako aj obľúbená kaviareň. Mäso k nedeľnému obedu tiež kúpite hneď vedľa bytového domu a keď potrebujete zbehnúť na polikliniku tam ste za 5 minút peši a poteším aj tých čo milujú mesto, pretože to je 10 minút chôdzou. Prípadne za 3 minúty kolobežkou, ktorú si môžete zobrať na konci ulice.

Byt sa nachádza na 7/7 p. v ikonicky známom bývalom hotely, ktorý bol preklasifikovaný na bytový dom a dnes si plnohodnotne plní svoju funkciu. Reč je o ulici Vladimíra Clementisa na sídlisku Družba. Samozrejme, že každému vyhovuje niečo iné, no z praxe môžem úprimne povedať, že Družba je čo sa týka sídlisk v rámci Trnavy najvyhľadávanejšia.

Bytový dom je zateplený, rekonštrukciou prešla aj strecha, nové stúpačky, vymenené sú vstupné dvere, ktoré sa otvárajú pomocou magnetického čipu, nové zvončeky, schránky, dva nové výťahy (osobný a nákladný), nové zábradlia a dlažba na loggiách.

Úžitková plocha bytu 49 m2 + výmera murovanej pivnice 1 m2 + loggia z obývacej izby 3 m2 + loggia zo spálne 3 m2.

Samotný byt je prešiel rekonštrukciou v roku 2005: plastové okná, laminátové podlahy, dlažba v kuchyni a na chodbe, obklady a dlažba na toalete a kúpeľni, sanita, kuchynská linka, elektrika v zásuvkách, ističe.

Bývanie na samom vrchu neprináša len pekné výhľady ale aj božský kľud vzhľadom k tomu, že nad Vami už nikto nebýva. Zobúdzať Vás budú ranné slnečné lúče vďaka východnej orientácie spálne a obývacej izby. Takto sú orientované aj obe loggie. Večer sa Vám bude o to ľahšie zaspávať najmä v lete, keďže slnko už bude dávno za bytovým domom a byt sa nebude zbytočne prehrievať.

Nech sa páči dispozičné riešenie bytu si pokojne pozrite v priloženej virtuálnej obhliadke.

V niektorých fotografiách bol použitý virtuálny homestaging pre lepšiu predstavu o priestore.

Lokalita, v ktorej sa byt nachádza ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: centrum mesta 10 min. chôdzou, autobusová a vlaková stanica 15 min. chôdzou, škola, škôlka, ihrisko, park, poliklinika, polyfunkčné ihrisko, park, MHD zastávka, kaviareň, kaderníctvo, mäsiarstvo, supermarkety, kúpalisko, zimný štadión.

Okrem výbornej občianskej vybavenosti je výhodou rýchle dopravné napojenie na trnavský obchvat, cesty R1 a D1. Navyše čo nie je dnes už samozrejmosťou, pohodlné parkovanie s dostatkom voľných miest počas celého dňa pri bytovom dome.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé prekvapenie.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
betónová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.