2 izbový byt Trnava

REZERVOVANÉ :) PREDAJ VÝBER BÝVANIA JE O KOMPROMISOCH

0,-€

Túžite po novostavbe ale ceny v meste a vyššie úrokové sadzby Vám to nedovoľujú?

Čo by ste povedali na kompromis v obci Opoj, z ktorej ste od „tabule“ OPOJ po tabuľu TRNAVA po R1ke za 4 minúty autom?

Opoj je výborne situovaná obec čo sa týka dopravnej dostupnosti či už do Trnavy, Nitry alebo Bratislavy. A práve tu v slepej ulici v novostavbe len s 19 bytmi sa nachádza 2i byt, ktorý Vám predstavujem ako čerstvú novinku z našej ponuky.

Úžitková plocha bytu 52,32 m2 + balkón z obývacej izby 7 m2 + murovaná pivničná kobka 3,16 m2.

Byt leží na 3/4 podlaží, má rozumne navrhnutú dispozíciu a je orientovaný na západ čo v kombinácii s veľkoformátovým oknom v dennej časti zabezpečuje nie len dokonalú svetelnosť bytu v poobedňajších hodinách ale aj úsporu mesačných nákladov. S dokonalou svetelnosťou je spojené samozrejme aj väčšie teplo, tento fakt v lete hravo vyrieši klimatizácia, ktorá je v obývacej izbe. Nízkym mesačným nákladom nahráva aj fakt, že sa jedná o novostavbu bytového domu skolaudovanú v roku 2018. Bytový dom má tri poschodia a nájdete tu len 19 bytov, čo dotvára „rodinnú atmosféru“. Samozrejmosťou sú vchodové dvere na magnetický čip, elektrický vrátnik a bezbariérový výťah, ktorým sa pohodlne vyveziete priamo pred dvere Vášho nového bytu.

Lepší spánok Vám okrem fľašky dobrého vína na priestrannom balkóne s pekným výhľadom zabezpečia aj manuálne žalúzie v spálni, či dennej časti, ktoré po zastretí vytvoria dokonalú tmu.

Zariadenie, ktoré môžete vidieť na fotkách zostáva v byte v rámci ceny (okrem dekoračných prvkov a chladničky). Stačí si priniesť osobné veci a môžete pohodlne bývať. V prípade investičnej kúpy je byt ihneď pripravený na prenájom a ak budete s mojím servisom spokojný, veľmi rád Vám pomôžem s nájdením vhodného nájomcu.

Pre lepšiu predstavu si pokojne pozrite virtuálnu obhliadku bytu, ktorá je súčasťou inzerátu.

S parkovaním si nerobte starosti. K bytu je možnosť zakúpiť vyhradené vonkajšie parkovacie státie pred bytovým domom. Či sa preňho rozhodnete nechám na Vás. Kúpa parkovacieho státia nie je podmienkou, no úprimne by som Vám kúpu odporúčal.

Obec Opoj disponuje výbornou napojenosťou na cesty R1 (2 min.) a  D1 (5 min). Výhodou je vzdialenosť krajských miest Trnava (10km), Nitra (40 km), Trenčín (80 km) a hlavného mesta Bratislava (50km). V obci sa nachádza škôlka, dva obchody, pohostinstvo, posilňovňa, park s detským ihriskom, obecná knižnica. Škola, lekáreň a lekár sa nachádzajú v susednej obci len 3 km. Vo vedľajšej obci nájdete aj slušnú reštauráciu v peknom prostredí parku. V lete je v tesnej blízkosti kukuričné bludisko, samozber jahôd, hrachu a broskýň. Neďaleko obce nájdete háj vhodný na prechádzky a štrkovisko pre milovníkov rybolovu.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Opoj
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
sieťový kábel
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
betónová
Energetický certifikát
A
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.