2 izbový byt Trnava

REZERVOVANÉ :) PREDAJ – VÝBORNÁ LOKALITA, SLUŠNÁ VÝMERA, ROZUMNÁ CENA

0,-€

„Kombo“ spomínané v nadpise inzerátu bolo za predchádzajúce obdobie takmer nedosiahnuteľné. Dnes Vám to ale dokážem splniť. Ak patríte k tým, ktorý si nepotrpia na balkón, majú radi kľud, pekný výhľad a chcú byť na káve v centre mesta za 5 minút, tak by Vás ponuka tohto dvojizbového bytu mohla zaujať.

Byt sa nachádza vo veľmi vyhľadávanej lokalite pri historickom centre kráľovského mesta Trnava. Konkrétne na Hospodárskej ulici. Bytový dom je tehlový a bol postavený v roku 1960. V roku 2000 bola skolaudovaná nadstavba a práve v nej sa byt nachádza. Leží na 7/7 podlaží s novým výťahom, ktorý Vás vyvezie po 6 podlažie a pár schodov musíte prejsť peši.

Byt je od roku 2000 v slušnom udržiavanom stave, predáva sa kompletne zariadený okrem televízorov a chladničky. Prakticky sa môžete do bytu nasťahovať bez ďalších investícii, je to však otázka vkusu, ktorý má každý iný. Výhodou je vlastný plynový kotol, ktorým si môžete samostatne regulovať kúrenie. Kotol slúži aj na ohrev teplej vody. V celom bytu sú drevené okná a v lete si budete určite pochvaľovať klimatizáciu, ktorá sa nachádza v obývacej izbe.

Úžitková plocha bytu je 48,57 m2, byt nemá pivnicu ani balkón.

Nech sa páči dispozičné riešenie bytu si pokojne pozrite v priloženej virtuálnej obhliadke, ktorá je súčasťou inzerátu.

Výhodou najvyššieho podlažia nie je len krásny výhľad ale aj božský kľud. Uznajte samy susedia nad vami vedia niekedy robiť poriadny buchot. Tu ste od tejto skutočnosti odbremenení. Vzhľadom na najvyššie podlažie je určite namieste otázka „Ako je na tom strecha?“. Áno bola rekonštruovaná, je v poriadku a nezateká.

Bytový dom nie je zateplený. Má vymenené vchodové dvere, zvončeky s elektrickým vrátnikom a nový výťah.

Jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere toho „pravého orechového“ je lokalita. Spoľahnite sa, že Hospodárska ulica pri historickom centre mesta bude mať vždy cveng. Všetko potrebné vybavíte v pešej dostupnosti, či už v centre mesta alebo v okolí bytového domu. Nájdete tu napríklad cukráreň, lekáreň, škôlku, základnú a stredné školy, MHD zastávku, železničnú a autobusovú stanicu. Vnútrobloky na Hospodárskej ulici prechádzajú postupnou revitalizáciou. Niektoré už majú nový šat a niektoré netrpezlivo čakajú.

V danej lokalite, kde sa byt nachádza je rezidenčné parkovanie.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé prekvapenie.

V príde záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Euro okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
betónová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk | +421 907 522 961

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.