4 izbový byt Nové Zámky

REZERVOVANÝ – VÝNIMOČNÝ 4i BYT S GARÁŽOU A ZÁHRADOU – GBELCE

0,-€

Realitná kancelária FOIT Vám ponúka na predaj výnimočný 4i byt s jedinečnou výmerou, dvomi balkónmi, garážou a veľkou záhradou v obci Gbelce, pri Štúrove. Byt sa nachádza v štvorbytovke, na 1/2 poschodí, s celkovou úžitkovou plochou až 93,68m2 + 2 balkóny spolu vo výmere 9,88m2.

Byt prešiel veľmi vkusnou čiastočnou rekonštrukciou, ktorú môžete vidieť na fotkách a v priloženej 3D video obhliadke. Stav bytu dáva dostatok priestoru na sebarealizáciu budúceho majiteľa pri rekonštrukcii.

K bytu prislúcha veľká pivnica a rôzne spoločné priestory. Budúci majitelia budú mať k dispozícii veľkú udržiavanú garáž s výmerou 17m2. Parkovanie nie je obmedzené iba garážou, pretože bytovka disponuje vyhradeným parkoviskom a navyše je tu možnosť bezproblémového parkovania priamo pred bytovkou. Tieto priestory vám zabezpečia komfortné bývanie s množstvom úložného priestoru, ktorý vám častokrát nevie zabezpečiť ani rodinný dom.
Záhrada za bytovým domom ponúka rozličné využitie, keďže jej výmera je naozaj dostačujúca na vytvorenie posedenia a zároveň aj pestovanie plodín. Nakoľko sa bytovka nachádza v krásnom parku plnom zelene a ihličnanov, vzniká tu možnosť vytvorenia príjemného prostredia pre spoločne strávený čas, napr. príjemné posedenie s priateľmi či rodinou, opekačka alebo grilovačka spojená s ochutnávkami kvalitných vín od miestnych vinárov, pričom park zabezpečuje priestor na hry, naháňačky, prípadné ihrisko pre vaše deti alebo vnúčatá.

Obec Gbelce sa nachádza na hlavnej trati medzi Novými Zámkami a Štúrovom. V obci je kompletná občianska vybavenosť: supermarket, pošta, zdravotné stredisko , lekáreň, reštaurácia, základné školy (slovenská aj maďarská), škôlky, autobusová a vlaková zastávka. Oblasť je známa hlavne vinárstvom, pričom obľúbené odrody hrozna sú Rizling rýnsky, Rizling vlašský a Chardonnay.

Štúrovo, ktoré je vzdialené 15km, je známym turistickým mestom, kde sa nachádza jedno z najväčších termálnych kúpalísk na Slovensku. Okrem toho mesto ponúka krásny výhľad na ostrihomskú Baziliku, ktorá sa nachádza na druhej strane Dunaja.

Medzi najväčšie benefity tejto nehnuteľnosti patrí rozhodne veľká garáž a priestranný pozemok za bytovým domom, ktoré ho radia medzi naozaj výnimočné nehnuteľnosti v okolí. Výhodou sú štyri samostatné priestranné izby a čaro dotvárajú výhľady na krásnu udržiavanú zeleň, kľudné prostredie a štebotanie vtáčikov.

Byt sa nachádza vo štvorizbovom bytovom dome v tichej uličke. Na tejto ulici sa nachádzajú iba 2 štvorbytovky s horeuvedenými výhodami, pričom predaj týchto bytov je naozaj ojedinelý.

 

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.
Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé prekvapenie.

Cena: S DOHODOU

V prípade záujmu o viac informácií ako aj dohodnutia obhliadky ma kontaktujte na tel.č.

0915 756 134– farkas@foit.sk – Róbert Farkas

Lokalita
Gbelce
Vlastníctvo
osobné
Status
Predané
El. napätie
230V
Internet
Áno
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Počet garáží
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Róbert Farkas

farkas@foit.sk | +421915756134

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.