3 izbový byt Trnava

PRENÁJOM- PRENGO A JEHO PLUSY

650,-€

Prednádražie sa stáva za posledné roky čoraz populárnejšie. Dôvodov je hneď niekoľko.

 

Prednádražie je jedna z mála lokalít v Trnave, v ktorej si ruch mesta veľmi neužijete. „Hluk z koľajníc“ už tiež nie je to čo býval a park cez cestu v betónovej džungli naozaj inde len tak nenájdete. Vďaka výbornej občianskej vybavenosti si už nerobte starosti s cestou do centra mesta, Prednádražie Vám ponúka potraviny, školy, škôlky, fitness centrum, lekáreň, MHD zastávky, vinárstvo, drogériu a obuv. V blízkosti sa nachádza autobusová a železničná stanica a na nákupy sa môžete vydať do neďalekého obchodného centra MAX.

 

Nudu zabijete výletom do Kamenného mlyna, kde sa môžete vydať bicyklom po bezpečnej trase trnavských cyklochodníkov. Cesta Vám zaberie približne 10 minút a na mieste Vás čakajú rybníky, občerstvenie, mini ZOO a pekná prechádzka parkom.

 

V mene realitnej kancelárie FOIT Vám ponúkam prenájom bytu, ktorý sa nachádza na Botanickej ulici. Trojizbový byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby, kuchyne, dvoch izieb, kúpeľne a samostatného WC. Byt sa nachádza na 9. poschodí zatepleného bytového domu s novým výťahom, k dispozícii je aj priestranná loggia. Bonusom tohto bytu je okrem výborného stavu aj klimatizácia, ktorá Vám spríjemní horúce letné dni. Spolu s bytom dostanete do užívania jeho plné vybavenie, nový nábytok a funkčné spotrebiče.

 

Prednádražie je aktuálne jedinou lokalitou v Trnave, kam sa ešte nedostali rezidenčné zóny. V skratke to znamená, že zatiaľ je to jediná oblasť, kde zaparkujete kdekoľvek, no najmä bezplatne.

 

Cena mesačného nájmu je 650€ vrátane všetkých poplatkov mestu, bytovému družstvu aj za energie.

Byt je voľný, nasťahovať sa môžete ihneď.

Zvieratá bohužiaľ nie sú povolené.

 

Nenašli ste ten pravý?

Pozrite si ponuku a nájdite prenájom bytu podľa Vašich snov.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať telefonicky na telefónne číslo 0917 680 814 alebo emailom- michalicova@foit.sk.

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Prenajatá
El. napätie
230V
Internet
Orange
Okná
Plastové okná
Prístupová cesta
asfaltová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.