3 izbový byt Trnava

REZERVOVANÉ :) PRENÁJOM – CENTRUM MESTA „NA DLANI“

800,-€

Realitná kancelária FOIT Vám ponúka na prenájom veľmi pekný, priestranný 3i byt v historickom centre kráľovského mesta Trnava.

Byt sa nachádza na Halenárskej ulici, ktorá bezpochyby patrí medzi najkrajšiu a najlepšie situovanú časť Trnavy. Ulica prešla kompletnou revitalizáciou. Čadičové kocky, vkusne navrhnuté pouličné lampy a historické budovy. Tieto pohľady Vás pri prechádzke budú sprevádzať deň čo deň. Síce budete bývať v centre mesta, no o maximálny pokoj sa nemusíte báť. Halenárska ulica je pre vozidlá totižto jednosmerná a bytový dom je situovaný do dvora.

Maximálny komfort bývania dotvára výhradné parkovacie miesto vo dvore kde sa dostanú iba rezidenti po otvorení automatickej brány.

Byt sa nachádza na 2 poschodí tehlového bytového domu. Či už budete chodiť radšej peši alebo sa vyveziete výťahom priamo pred byt nechám na Vás.

Úžitková plocha bytu je 74,06 m2, byt nedisponuje balkónom.

Nech sa páči pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení bytu si pozrite virtuálnu prehliadku, ktorú nájdete v dolnej časti inzerátu.

Byt sa prenajíma kompletne zariadený vrátane spotrebičov, stačí si priniesť osobné veci a môžete začať pohodlne bývať.

Verím, že bývanie na Halenárskej  si zamilujete veľmi rýchlo. Niekoľko obľúbených podnikov sa nachádza priamo na ulici, na ktorej budete bývať. Štart do dňa v podobe kávy a raňajok začnete v krásnej kaviarni. Naobedovať sa môžete ísť napríklad do jedinečnej indickej či indonézskej reštaurácie, haluškárne alebo sushi baru. Môžem Vám povedať úprimne nech si vyberiete čokoľvek určite budete spokojní. Chuť na sladké po obede zaženiete vo výbornej  donutérii. Letné horúce dni určite spríjemní zmrzlináreň, no a večerný program závisí už len na tom, či máte radi pivo, víno alebo dobrý drink. Priamo na ulici je piváreň, bar a vinotéka. Po tak kaloricky náročnom dni sa samozrejme treba aj hýbať. Ale aj to je vyriešené, pretože posilňovňa je taktiež doslova „za rohom“.

Čo poviete vedeli by ste si predstaviť takýto deň? 😊

Cena mesačného nájomného vrátane poplatkov za energie, tv a optický internet je 800,- EUR.

V cene mesačného nájomného je taktiež zahrnuté aj výhradné vonkajšie parkovacie miesto vo dvore.

Pri odovzdaní bytu sa platí 1x mesačné nájomné (800,- Eur) a 1x vratný depozit vo výške mesačného nájomného (800,- Eur) t.j. spolu 1.600,- Eur.

Domáce zvieratá nie sú v byte akceptované.

Byt je vhodný pre maximálne dve dospelé osoby.

Ak Vás ponuka tohto jedinečného bývania zaujala pokojne ma kontaktujte a rád Vás prevediem bytom a s radosťou ukážem spomínané podniky. Moje meno je Tomáš a už teraz sa na Vás teším.

Ing. Tomáš Doka

doka@foit.sk

+421 907 522 961

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Prenajatá
El. napätie
230V
Internet
optika
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.