2 izbový byt Trnava

PRENÁJOM MINIMALIZMUS A JEDNODUCHOSŤ

750,-€

MINIMALIZMUS A JEDNODUCHOSŤ

to sú dve veci, ktoré absolútne jednoducho a výstižne opisujú bytové domy Prúdy a zároveň aj tento krásny, priestranný 2-izbový byt v novostavbe na Prúdoch v Trnave, ktorý Vám realitná kancelária FOIT ponúka na prenájom. 

 

Táto nádherná nehnuteľnosť ponúka na prenájom celkovú plochu bytu o výmere 57,87m2. V tomto čísle sa nachádza aj výmera loggie, ktorá má 5,98m2 a pivničná kobka, ktorá má 1,97m2. Byt sa nachádza na 4. poschodí a je smerovaný na sever.

 

SVETLO 

Staviteľ bytových domov Prúdy si zakladal na tom, aby boli nehnuteľnosti presvetlené a moderné a tak aplikoval do bytov vysoké okná, vd’aka ktorým v nich neexistuje pocit stiesnenosti, či malých priestorov. V tomto byte je táto hodnota splnená na 100%.

Úprimne, musím povedať,  že toto je jeden z najlepšie svetelne zvládnutých bytov aké som doposiaľ videla. 🙂

 

DISPOZÍCIA

Dispozícia bytu ponúka súkromie v spálni a zároveň otvorený priestor a svetlo v obývačke, vzhľadom na to, že po vojdení do bytu sa budete nachádzať v stupnej chodbe, z ktorej sa prechádza do všetkých miestností v byte. Po ľavej strane vchádzame do obývačky s kuchyňou, z ktorých sa vychádza na loggiu. Po pravici sú dvere do spálne a oproti vchodovým dverám sa nachádza kúpeľňa a oddelené WC.

 

ZARIADENIE 

Tento bytík je na prenájom aj s kompletným zariadením. Okrem moderného zariadenia, ktoré môžete vidieť na fotkách v ňom nájdete aj práčku, chladničku s mrazákom, televíziu, šatníkovú skriňu v spálni, botník vo vstupnej chodbe a je zariadený aj základným kuchynským inventárom. Stačí si priniesť svoje veci a bývať. Aké easy! Plus je všetko úplne novučičké, nepoužité a neobývané. Boli by ste prví, kto si môže povedať: „Tu sa cítim ako doma!“.

 

AUTÍČKO 

O Vášho tátoša sa nemusíte báť. Aj on bude mať svoje miesto v bytovom dome a to konkrétne v garáži, kde budete mať v rámci nájmu svoje státie.

 

LOKALITA 

Od lokality nehnuteľnosti zväčša klienti vyžadujú plnú občiansku vybavenosť, ktorá zahŕňa v jej okolí základné a materské školy, potraviny, dostatok zelene, MHD zastávky a podobne. Toto všetko je v okolí Prúdov. Okrem toho ponúka aj 10 minútovú vzdialenosť od historického centra na pešo, blízkosť OC City Aréna, Mcdonaldu, športového areálu Lokomotíva či výbornej možnosti napojenia na diaľnicu. V letných dňoch Vás ale poteší najmä blízkosť kúpaliska Castiglione. Bicyklostov či kolobežkárov poteší aj cyklochodník, ktorý Vás vezme do rôznych smerov v rámci Trnavy. Možností ponúka lokalita neúrekom.

Dostupný je od 1.7.2024. 

Prenájom nie je vhodný pre domácich maznáčikov.

CENA mesačného nájomného je 750,- EUR vrátane poplatkov za energie, tv, internet a jedno garážové státie.

Pri podpise zmluvy sa platí aj jeden depozit vo výške mesačného nájmu.

V prípade,  že si chcete prísť pozrieť nehnuteľnosť alebo máte otázky, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0949 714 291 alebo na maile danisova@foit.sk. 

TEŠÍM SA NA VÁS!

 

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Prenajatá
El. napätie
nie
Internet
áno
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
A
Počet garáží
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.