kancelárie Trnava

PRENÁJOM NAD AUROU (ŠŤASTIA)

420,-€

JEDNOU Z NAJDÔLEŽITEJŠÍCH VECÍ PRI VEDENÍ BIZNISU JE VYBRAŤ SI PRIESTORY, V KTORÝCH SA BUDE KLIENT CÍTIŤ PRÍJEMNE A UVOĽNENE. 

DOBRÉ NALADENIE PRIESTORU PRISPIEVA K LEPŠEJ SPOLUPRÁCI, POHODLIU VŠETKÝCH ZÚČASTNENÝCH STRÁN A TÝM PÁDOM K LEPŠÍM OBRATOM A SPOKOJNOSTI. 

O ČO IDE?

Realitná kancelária FOIT Vám ponúka komerčné priestory, ktoré ponúkajú presne tieto pocity a zároveň dostatok priestoru na sebarealizáciu či podnikanie. 

Ide o priestory, ktoré ponúkajú pristor o výmere cca 55m2, pričom sa dispozične skladá zo vstupnej chodby,ktorá má cca 10m2, prvej miestnosti, ktorá má cca 25m2 a druhej miestnosti, ktorá má cca 20m2.

VHODNÉ PRE…

V budove sa už nachádzajú rôzne obchodné činnosti ako napríklad kaderníctvo, kozmetický salón, psychologicky zameraná činnosť, krajčírstvo… Obchodné činnosti sú síce zamerané viac na ženy, ale priestory sú vhodné pre rôzne iné využitia. Či by ste chceli v nich vychovávať či vzdelávať detičky, vytvoriť si serióznu kanceláriu, mať ateliér či len miesto sa stretávanie sa so svojou skupinou ľudí, priestor čaká na Vás. 🙂

BUDOVA

Miesnosti sa nachádzajú na druhom poschodí v budove na Štefánikovej ulici v Trnave priamo nad reštauráciou AURA , čo znamená že sa nachádzajú bezprostredne pri Trojičnom námestí a teda priamo v historickom centre mesta. Štefániková ulica či celá pešia zóna ponúka možnosti kultúrneho, gastro alebo rôzneho iného využitia. V Trnave asi nie je ideálnejšie miesto na podnikanie či ateliér. 🙂

K DISPOZÍCII SÚ KUCHYNKA A SOCIÁLNE ZARIADENIA. 

Priestory sú VOĽNÉ IHNED’. 

CENA NÁJMU AJ VRÁTANE ENERGII JE 420,-EUR + DPH. 

Depozit je vo výške jedného mesačného nájmu.

V prípade,  že si chcete prísť pozrieť miestnosti alebo vedieť informácie o nich, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0949 714 291 alebo na maile danisova@foit.sk. 

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Prenajatá
El. napätie
nie
Internet
áno
Okná
Pôvodné okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Energetický certifikát
B
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.