Nehnuteľnosť

PRENÁJOM NEPOPÍSANÝ LIST

650,-€

POKOJ A TEPLO DOMOVA.

Toto vo mne vyvoláva tento veľmi sympatický, útulný dvojizbový byt, ktorý ešte voní novotou.

Byt nájdete v najnovšie skolaudovanom bytovom dome, ktorý „nezapadá do davu“. Zaujme svojou inakosťou a zaujímavo navrhnutým vonkajším vzhľadom. Kombinácia horčicovej a čiernej farby dodávajú bytovému domu šmrnc a Vám istotu, že aj po náročnej noci trafíte ľahko domov, pretože tento bytový dom jednoducho neprehliadnete.

Náš „nepopísaný list“ leží na treťom nadzemnom podlaží a je orientovaný na južnú stanu, ktorá zabezpečuje dostatok denného svetla počas celého dňa. V byte nájdete nábytok na mieru, je ladený do jemných a neutrálnych farieb, ktoré ľahko skombinujete s Vašimi obľúbenými doplnkami a vytvoríte si tak Váš nový domov podľa predstáv. Kuchyňa disponuje zabudovanými spotrebičmi el. rúra, sklo – keramická varná doska, digestor, chladnička s mrazničkou, drez a umývačka riadu.

Výmerou sa nenechajte oklamať v byte môžu pohodlne bývať dve dospelé osoby. Pamätám sa ako som bol na obhliadke s klientmi na 2i byte s rozlohou 64 m2 a potom som ich zobral na tento istý typ bytu a napokon sa rozhodli pre tento útulnejší pričom cena bola približne rovnaká.

Ruku na srdce. Kto by nechcel bývať v byte, kde ešte nikto predtým nebýval. Je len na Vás aký životný príbeh v ňom napíšete Vy.

Nech sa páči, pre lepšiu predstavu si dispozičné riešenie bytu pozrite vo virtuálnej obhliadke, ktorá je súčasťou inzerátu.

Úžitková plocha bytu 37,53 m2, výmera balkóna 4,8 m2.

K bytu prislúcha jedno parkovacie miesto v podzemnej garáži, z ktorej sa pohodlne vyveziete výťahom priamo k bytu.

Domáce zvieratá nie sú akceptované.

Byt je voľný od 22.09.2023.

Bývanie v Arborii má svoje čaro. Pomaly ale isto sa tu začína tvoriť sympatická komunita. Letné grillovačky, maľovanie na tvár a párty pre deti, či sledovanie futbalových zápasov vo vnútroblokoch bytových domov svedčí o tom, že budete bývať v dobrom susedstve. Už je to tu veselšie aj čo sa týka vybavenosti. Nájdete tu zubnú ambulanciu, solárium, barbershop, svet nápojov, potraviny, pekáreň a kaviareň s výbornou zmrzlinou Cremi. V blízkom okolí sú supermarkety, drogéria, obchody, OC Arkádia, MHD zastávka a parkovisko zdieľaných bicyklov a kolobežiek. Do centra mesta sa dostanete peši približne za 25 minút, bicyklom či kolobežkou ste tam však bezpečne po cyklochodníku, ktorý vedie až priamo do centra mesta za 5 minút.

Okrem kompletnej občianskej vybavenosti je veľkou výhodou výborné dopravné napojenie na trnavský obchvat, cesty R1 a D1.

CENA mesačného nájomného je 650,- EUR vrátane poplatkov za energie, tv, internet a jedno garážové státie.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Prenajatá
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
Enrgetický certifikát
A
Počet garáží
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.