3 izbový byt Trnava

PRENÁJOM – SÚKROMIE, POKOJ A VŠETKO POTREBNÉ NA DOSAH

750,-€

Nevonia Vám bývanie v bytových domoch, ktoré majú 8 a viac poschodí?

Susedia, ktorých takpovediac ani nepoznáte a veľa ľudí rovná sa veľa hluku a buchotu.

Tak potom si na ulici Gejzu Dusíka prídete na svoje. Na tejto ulici sú postavené len nízkopodlažné bytové domy, ktoré sú postavené v dostatočnej vzdialenosti od seba. Navyše medzi bytovými domami je výsadba stromov, čo hlavne v lete zabezpečuje tak veľmi želaný tieň ale aj súkromie a sused oproti Vám nebude pozerať priamo do bytu. Vo vchode je len 9 bytov a byt, ktorý bude možno práve Vaším novým domovom sa nachádza na 2 poschodí bez výťahu. Toto poschodie je v týchto bytových domoch ideálne, pretože ste dostatočne vysoko ale zároveň nie moc aby ste sa moc nenachodili po schodoch.

Úžitková plocha bytu 61,23 m2, rozloha loggie 2,64 m2, výmera murovanej pivnice 1,84 m2.

Byt je veľmi dobre dispozične riešený. Chodba oddeľuje dennú časť od nočnej. V dennej časti nájdete kuchyňu s jedálňou so vstupom na loggiu a prechodom do obývacej izby. V nočnej časti sú dve samostatné izby a kúpeľňa s vaňou spojená s toaletou.

V byte nájdete všetko potrebné, je kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi. V kuchyni nájdete vstavanú chladničku s mrazničkou, el. rúru, digestor, umývačku riadu, el. varnú dosku. Byt bol aj nedávno zrekonštruovaný. Je ladený do príjemných farieb a je v ňom veľmi príjemná atmosféra. Stačí si priniesť osobné veci a môžete začať spokojne bývať. Izbu, ktorá je momentálne nezariadená môže majiteľ bytu zariadiť po dohode s nájomníkmi.

Lokalita, v ktorej sa byt nachádza ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: centrum mesta 20 min. chôdzou, autobusová a vlaková stanica 10 min. chôdzou, škola, škôlka, futbalové ihrisko, detské ihrisko, park J. Kráľa, OC Max, zdravotné stredisko, MHD zastávky, kaviareň, piváreň, pekáreň, bistro, večierka, drogéria, oddychová zóna Kamenný Mlyn.

Okrem výbornej občianskej vybavenosti je výhodou dostatok zelene v okolí bytové domu a pokojné prostredie. Navyše čo nie je dnes už samozrejmosťou, pohodlné parkovanie s dostatkom voľných miest pri bytovom dome.

Byt je voľný od 08.08.2023 a je vhodný maximálne pre 4 osoby.

Domáce zvieratá nie sú akceptované.

Cena mesačného nájomného je 750€ vrátane poplatkov za energie, optický internet a TV. Táto cena je pre dve osoby. Cena pre tri osoby je 775€ a cena pre štyri osoby je 800€.

V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne 😊

Tel. kontakt: 0907 522 961

Emal: doka@foit.sk

Ing. Tomáš Doka

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Prenajatá
El. napätie
230V
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.