3 izbový byt Trnava

PRENÁJOM TROJIZBOVÝ BYT S CHARIZMOU NA DOBREJ ADRESE

700,-€

Špačinská cesta je veľmi vyhľadávanou lokalitou hlavne kvôli dostupnosti do historického centra kráľovského mesta Trnava. Taktiež je z nej výborná dopravná napojenosť na trnavský obchvat ale predovšetkým tu máte všetko „po ruke“. Či je to kaviareň, reštaurácia, športový areál, ktoré sú cez cestu alebo supermarkety, pumpa či poliklinika vzdialené len 10 minút chôdzou od bytu.

Úžitková plocha bytu 62 m2 + rozloha loggie 2,65 m2 + výmera pivnice 2 m2.

Jedná sa o trojizbový byt, ktorý leží na prízemí nízko podlažného bytového domu bez výťahu, je veľmi dobre dispozične riešený. Chodba oddeľuje dennú časť od nočnej. V dennej časti je kuchyňa s jedálňou so vstupom na loggiu a prechodom do obývacej izby. V nočnej časti sú dve samostatné izby a kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatná toaleta.

V byte nájdete všetko potrebné, je kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi. Byt je v pôvodnejšom ale veľmi slušnom, čistom a zachovalom stave.

Lokalita, v ktorej sa byt nachádza ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: centrum mesta 7 min. chôdzou, škola, škôlka, supermarkety, dom vína, reštaurácie, vináreň, detské ihrisko, MHD zastávky, kaviareň, piváreň, poliklinika, lekáreň, športový areál Slávia.

Okrem výbornej občianskej vybavenosti je výhodou dostatok zelene v okolí bytové domu a pokojné prostredie. Navyše čo nie je dnes už samozrejmosťou, pohodlné parkovanie s dostatkom voľných miest pri bytovom dome.

Domáce zvieratá nie sú akceptované.

Cena mesačného nájomného je 700€ vrátane poplatkov za energie. V cene nie je zahrnutý poplatok za TV a internet.

V prípade,  že si chcete prísť pozrieť nehnuteľnosť alebo máte otázky, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0949 714 291 alebo na maile danisova@foit.sk. 

TEŠÍM SA NA VÁS!

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Aktívna
El. napätie
230V
Internet
sieťový kábel
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
1
Prístupová cesta
asfaltová
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.