3 izbový byt Trnava

PRENÁJOM- VÝBORNÁ CENA 3i BYT NA NAJVYŠŠOM PODLAŽÍ S TERASOU A GARÁŽOVÝM STÁTÍM

850,-€

Máte radi ranné kávičky s východom slnka na terase? Tento výhľad si rozhodne zamilujete…

Realitná kancelária FOIT Vám ponúka na PRENÁJOM jedinečný 3i byt na najvyššom podlaží v obľúbenom a dobre známom projekte ARBORIA v Trnave. Vzhľad bytového domu je vkusne navrhnutý aby zapadol do už vyrasteného parku, ktorý ho obklopuje. Doménou bytu je krásny výhľad z priestrannej terasy priamo na Belušov vodojem. Samozrejmosťou je výťah, ktorým sa pohodlne vyveziete z garáže na 7. podlažie priamo pred byt.

Úžitková plocha bytu 69,53 m2, výmera terasy (vstup z 2 izieb) 14,46 m2, výmera pivnice 1,73 m2.

Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2013 a je postavený zo železobetónového skeletu v kombinácii s tehlou, zateplený minerálnou vlnou. Kombinácia týchto kvalitných materiálov Vám zabezpečí výborné tepelné a zvukovo izolačné vlastnosti stavby.

Príjemný pocit z bývania budete mať aj vďaka výbornej juhovýchodnej orientácii všetkých izieb. V letných mesiacoch určite oceníte klimatizáciu, ktorá je taktiež k dispozícii.

V roku 2018 prešiel byt rekonštrukciou. Vymenené boli podlahy vo všetkých izbách za kvalitné vinylové a taktiež celý nábytok v byte je vyrobený na mieru od stolára. Byt sa prenajíma kompletne zariadený vrátane spotrebičov.

Nech sa páči, pre lepšiu predstavu si pozrite virtuálnu prehliadku alebo videoobhliadku, ktoré sú súčasťou inzerátu.

Je už len a len na Vás či si auto zaparkujete do podzemnej garáže alebo na parkovisko pod bytovým domom. Parkovisko, na ktoré majú prístup iba rezidenti je zabezpečené kamerovým systémom a rampou.

V okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť: školy, škôlky, reštaurácia, pivárne, pumpa, detské ihriská, MHD zastávky, lekáreň, pošta, supermarkety, Arkadia, ihrisko na cvičenie, cyklochodník priamo do centra mesta.

Okrem príjemnej atmosféry, kompletnej občianskej vybavenosti a okolia plného zelene je veľkou výhodou výborné dopravné napojenie na trnavský obchvat, cesty R1 a D1.

Byt je voľný od 01.05.2024.

Menšie domáce zvieratá sú akceptované.

Cena mesačného nájmu je 850,- EUR vrátane poplatkov za energie, televíziu a optický internet.

V cene je aj jedno garážové státie a možnosť parkovania na súkromnom parkovisku pod bytovým domom určenom len pre rezidentov.

V prípade,  že si chcete prísť pozrieť nehnuteľnosť alebo máte otázky, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0949 714 291 alebo na maile danisova@foit.sk. 

TEŠÍM SA NA VÁS!

Lokalita
Trnava
Vlastníctvo
osobné
Status
Prenajatá
El. napätie
nie
Internet
optika
Okná
Plastové okná
Počet WC
1
Počet kúpelní
2
Prístupová cesta
asfaltová
Počet terás
1
Počet garáží
1
KONTAKT NA MAKLÉRA

Máte záujem o nehnuteľnosť?
Kontaktujte makléra.

Poloha

Nehnuteľnosť na mape

Kontaktný formulár

Sme k vašim službám.
Kontaktujte nás!

    Vaše meno a priezvisko
    Vaša e-mailová adresa*
    Vaše telefónne číslo*
    Vaša správa*

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.